بهترین مشاوره کسب و کار در مشهد

مشاوره کسب و کار در مشهد ✔ مشاوره افزایش فروش در مشهد

شرکت‌ها در ده‌ها صنعت مختلف سالانه میلیاردها تومان برای مشاوره کسب و کار هزینه می‌کنند. ارائه طیف وسیعی از خدمات، بهبود شیوه‌های پایداری کسب‌وکار، پیشبرد استراتژی بازاریابی و یا ساده‌سازی زنجیره‌ی تامین بخشی از خدماتی است که مشاورین کسب‌وکارها به شرکت ارائه می‌دهند تا بزرگترین مشکلات خود را حل کنند؛ اما انتخاب از بین صدها مشاوره کسب و کار در مشهد می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

تماس با کوکی

فیونا چرنیاوسکا (Fiona Czerniawska)، مدیر اجرایی گلوبال ریسرچ (Global Research شرکتی مستقر در لندن که به شرکت‌ها مشاوره کسب‌وکار می‌دهد) در این زمینه می‌گوید «مشاوره کسب‌و‌کار باعث قوی شدن زیربناهای مشاغل می‌شود اما وقتی نوبت به انتخاب بهترین مشاوره کسب‌وکار می‌رسد اگرچه فرمول جادویی برای یافتن آن وجود ندارد اما با در نظر گرفتن برخی از نکات می‌تواند بهترین انتخاب را داشته باشید.»

به‌همین خاطر در این مطلب قصد داریم نکات کلیدی و مهم برای یافتن بهترین مشاوره کسب و کار در مشهد را در اختیارتان بگذاریم. پس برای این‌که زیرساخت‌های قوی در صنعت‌تان داشته باشید تا آخر مطلب با ما بمانید.

بهترین مشاوره کسب و کار در مشهد کیست؟

مشاور کسب و کار در مشهد، حرفه‌ای است که در زمینه‌های تخصصی مشاغل مانند مدیریت، بازاریابی، ارزش مالی، مهندسی بازار و… مشاوره یا خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. یک مشاور کسب‌وکار می‌تواند به‌عنوان یک مشاور داخلی در یک سازمان یا به‌عنوان مشاور داخلی استخدام شود یا به‌عنوان یک مشاور خارجی توسط یک آژانس مشاور کسب‌وکار خدمات ارائه دهد. برخی از وظایف متداول یک مشاور کسب‌وکار عبارتند از:

– شناسایی نیازها و چالش‌های مشتری

– انجام تحقیق و تحلیل برای یافتن راه‌حل‌ها و فرصت‌ها

– تدوین و اجرای استراتژی‌ها و برنامه‌ها

– ارائه آموزش و مربیگری به کارکنان و مدیران

– پایش و ارزیابی آمار و نتایج

– ارائه توصیه و گسترش ارتباطات

یک مشاور کسب و کار در مشهد می‌تواند در صنایع و بخش‌های مختلفی مانند فناوری، مراقبت‌های بهداشتی، آموزشی، تولیدی، خرده فروشی و غیره فعالیت داشته باشد. همچنین مشاور کسب‌و‌کار می‌تواند در یک زمینه یا جایگاه خاص مانند تحول دیجیتالی، برنامه‌ریزی خروج، امنیت و غیره نیز تخصص داشته باشد.

وظایف مشاور کسب و کار در مشهد

مشاور شغلی در مشهد

یکی از زیر مجموعه های مشاوره کسب و کار در مشهد، مشاوره شغلی نیز می باشد. که شخص مشاور به شما که نیازمند دریافت مشاوره شغلی هستید اطلاعات پیرامون کسب و کار و شغل های مورد نظرتان را ارائه می دهد. تا شما عزیزان به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید بهترین شغل مورد نظرتان چیست. و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مشاور شغلی در مشهد می توانید از آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی کمک گرفته و همکاری خود را با این شرکت آغاز کنید.

چرا به مشاوره کسب و کار دیجیتال در مشهد نیاز دارید؟

با پیشرفت سریع تکنولوژی به‌ویژه در کلانشهرها مانند مشهد، راه‌اندازی یک کسب‌وکار تجاری موفق کار کوچکی نیست؛ زیرا به زمان، برنامه‌ریزی هزینه و تلاش زیادی نیاز دارد. این در حالی که سرپا نگه داشتن شرکت پس از چند ماه اول فعالیت، اغلب به یک کار بسیار چالش‌برانگیز به‌ویژه برای کارآفرینان مبتدی تبدیل می‌شود که متاسفانه گاهی منجر به شکست تجاری نیز می‌شود.

یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای جلوگیری از این اتفاق، استخدام یک مشاوره کسب و کار در مشهد است؛ زیرا می‌توانید مطمئن باشید که شرکت شما یک استراتژی ثابت را حفظ خواهد کرد و به‌طورموثر با مشکلات برخورد می‌کند.

با این‌حال استخدام مشاوره کسب و کار دیجیتال در مشهد می‌تواند پرهزینه باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است این سوال برای‌تان پیش آید که آیا هزینه کردن برای مشاور کسب و کار مشهد کار عاقلانه‌ای است یا خیر؟

برای جواب به این پرسش بگذارید بگوییم که ابتدا و قبل از تصمیم‌گیری در مورد استخدام مشاوره کسب و کار دیجیتال در مشهد، باید بدانید که آنها چه کاری می‌توانند انجام دهند و چه کاری نمی‌توانند انجام دهند. واقعیت این است که یک مشاوره کسب و کار در مشهد می‌تواند به شما کمک کند تا وضعیت فعلی کسب‌وکارتان را ارزیابی کنید و تصویر واضحی از اقداماتی قرار است برای بهبود وضعیت کسب‌وکارتان انجام دهید، به شما ارائه دهد. بسته به پیچیدگی مشکلات کسب‌وکارتان مشاور کسب و کار مشهد می‌تواند به شما در یافتن راه‌حل‌هایی برای مسائل موجود کمک کند.

مشاور کسب و کار چه کمکی میکند ؟

این در حالی است که مشاوره کسب و کار در مشهد می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی برای آینده و جلوگیری از رویدادهای ناخوشایند کمک کند. مشاورین کسب‌وکار می‌توانند این کار را با نوشتن یک برنامه‌ی استراتژیک برای شرکت شما انجام می‌دهند که شامل هدف و استراتژی‌های مهم و کلیدی است که به شما در رسیدن به مقصد بسیار کمک خواهد کرد. به این ترتیب، مشاور کسب و کار مشهد می‌تواند به شما کمک کند تا متمرکز بمانید و تصویر واضحی از نوع شرکتی که می‌خواهید در آینده بسازید داشته باشید.

علاوه بر این مشاور کسب و کار دیجیتال در مشهد در شناسایی فرصت‌های جدید برای کسب‌وکارها بسیار خوب عمل می‌کنند. به‌عنوان مثال آن‌ها می‌توانند به شما در یافتن مشتریان جدید یا بهینه‌سازی استراتژی بازاریابی خود کمک کنند.

در نهایت یک مشاوره کسب و کار در مشهد می‌تواند در رهبری تیم بازاریابی یا کارکنان یک شرکت یک موثر و مفید باشد. برخی از مشاورین مدیران سابق هستند که تجربه زیادی در مدیریت افراد و تیم‌ها دارند. با توجه به این، آن‌ها می‌توانند مشکلات را در تیم شناسایی کنند و راه‌حل‌هایی را پیشنهاد دهند که در ارتقاء یک تیم موثر با کارآیی بالا به‌شدت تأثیرگذار خواهد بود.

در نتیجه با خدمات موثر و مفیدی که مشاور کسب و کار مشهد ارائه می‌دهد، می‌بینید که هزینه کردن برای این خدمات نه تنها ارزش دارد بلکه در ارتقاء کسب‌وکارتان و یک پله بالاتر قرار گرفتن نسبت به رقبای‌تان نیز مثمرثمر خواهد بود.

چگونه بهترین مشاور کسب و کار در مشهد را پیدا کنیم؟

بهترین مشاور کسب و کار در مشهد می‌تواند به شما کمک کند تا به ارتفاعات جدیدی در کسب‌وکارتان دست یابید برای این‌که بتوانید یک مشاور خوب پیدا کنید، کافی است نکات زیر را حتماً در نظر بگیرید:

۱. در مورد تخصص مورد نظرتان از مشاور کسب و کار در مشهد شفاف باشید

همه‌ی مشاور کسب و کار مشهد یکسان نیستند. هر مشاور یک تخصص ویژه برای خود دارد به‌عنوان مثال مشاور کسب و کار دیجیتال در مشهد در حوزه‌ی فناوری دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند و قطعا درکی از حوزه تجارت یا مدیریت نخواهد داشت. از طرفی دیگر ممکن است مشکلات کسب‌وکار شما به‌قدری گسترده باشد که یک نیاز به یک تیم حرفه‌ای از مشاوره کسب و کار دیجیتال در مشهد داشته باشید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کند. بنابراین در همان قدم اول کاملاً واضح در مورد آن‌چه نیاز دارید برای استخدام مشاور صحبت کنید تا مشاوران مناسب را در راستای نیازتان پیدا کنید.

۲. قبل از استخدام، اعتبار مشاوره کسب و کار در مشهد را بررسی کنید

این احتمالاً یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید قبل از استخدام یک مشاوره کسب و کار در مشهد در نظر بگیرید. بنابراین باید قبل از استخدام یک مشاور یا انتخاب یک آژانس کارهای قبلی آن‌ها را بررسی کنید و ببینید آیا آن‌ها نتایج رضایت‌بخشی داشته‌اند یا خیر. در صورت امکان با مشتریان قبلی آن‌ها صحبت کنید و در مورد تجربیات آن‌ها بیشتر بدانید. این به شما کمک خواهد کرد تا در مورد نوع خدمات و نتایجی که می‌توانید از مشاور کسب و کار دیجیتال در مشهد (قبل از امضای هر قراردادی )، انتظار داشته باشید، به دست آورید.

۳. فقط بر اساس قیمت انتخاب نکنید

انتخاب یک مشاوره کسب و کار در مشهد ارزان وسوسه انگیز است. با این‌حال ممکن است خدمات ارزان هیچ ضمانت یا دستآوردی برای‌تان نداشته باشد. اگر پس از استخدام مشاوره کسب و کار در مشهد مشکلی در کسب‌و‌کار شما پیش بیاید، هیچ کس نمی‌تواند در مورد آن کاری انجام دهد، زیرا احتمال دارد هیچ مدرکی وجود نداشته باشد تا مسئول این شکست مشخص شود.

از سوی دیگر، خدمات گران قیمت ممکن است برای بسیاری از کارآفرینان بسیار پرهزینه به نظر برسد. اما معمولاً این خدمات با ضمانت پشتیبانی می‌شود و اگر مشکلی در کسب‌وکارتان پیش بیاید می‌توانید پول خود را کاملاً پس بگیرید یا برای مشکلاتی که مشاور ایجاد کرده، بدون پرداخت هزینه، درخواست مشاوره‌های اضافی کنید.

۴. مطمئن شوید که آنها مایل به کار با بودجه شما هستند

علاوه بر این‌که شما باید از قیمت استخدام یک مشاور یا یک تیم مشاوره کسب و کار دیجیتال در مشهد

اطلاع داشته باشید؛ باید همیشه میزان پولی که می‌خواهید برای خدمات مشاوره خرج کنید را نیز مشخص کنید. این باعث می‌شود تا اگر قیمت فرد یا تیمی خیلی بالا باشد، به‌دنبال گزینه‌های دیگر بروید. از طرف دیگر می توانید مذاکره کنید و ببینید که آیا آن‌ها میتوانند با بودجه شما کار کنند یا خیر.

۵. از رد کردن یک مشاور شغلی در مشهد نترسید

اگر از خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد خاصی راضی نیستید یا فکر نمی‌کنید برای شما یا کسب‌وکارتان مناسب هستند، به دنبال شخص دیگری باشید! هیچ اشکالی ندارد که در میانه راه به سراغ مشاور دیگری بروید. واقعیت این است که این کسب‌وکار شما است و خودتان باید بررسی کنید که آیا این فرد یا تیم با نیازهای شما مطابقت دارند یا خیر. اگر انتظارات شما را برآورده نمی‌کنند، بهتر است خیلی سریع قرارداد خود را با آن‌ها فسخ کنید.

مشاور کسب و کار دیجیتال در مشهد

جمع بندی مشاوره کسب و کار در مشهد

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و احساس می‌کنید که مسیر پیشرفت سخت و پرچالشی را پیش‌رو دارید. باید بدانید که برای ارتقاء و رسیدن به اهداف کاری‌تان استخدام بهترین مشاور کسب و کار در مشهد نه تنها ارزش دارد بلکه همان‌طور که در این مطلب خواندید، آن‌ها می‌توانند بر جنبه‌های مختلفی از کسب‌وکارتان تأثیر بگذارند. با این‌حال برای این‌که بهترین مشاور کسب و کار مشهد را بیاببد تحقیق کنید و به یاد داشته باشید که قیمت لزوماً به معنای کیفیت بهتر نیست. این واقعیت را نیز فراموش نکنید که با پیشرفت سریع تکنولوژی تقریباً هر کسب‌و کاری می‌تواند از استخدام مشاوره کسب و کار در مشهد سود ببرد.

سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی کوکی

شرکت تبلیغاتی کوکی ارائه دهنده خدمات کامل از دیجیتال مارکتینگ در سطح شهر مشهد می باشد. که این خدمات شامل :

 1. طراحی وبسایت

طراحی وبسایت شامل انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی می باشد. که یکی از ارکان اصلی خدمات شرکت کوکی نیز به حساب می آید.

 1. تولید محتوا در مشهد

تولید محتوای اختصاصی ریشه هرکسب و کاری می باشد. که با تولید محتوا در مشهد می توانید نسبت به بهینه سازی کسب و کارتان حضور موثر تری در سوشال مدیا داشته باشید.

 1. تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

از اهمیت محتوای تصویری بخصوص ساخت تیزر تبلیغاتی مشهد در رشد کسب و کار آگاه هستید؟ با گسترش دنیای دیجیتال و حضور پلتفرم‌های مختلف مثل اینستاگرام، این عادت در افراد ایجاد شده است که بیشتر از محتواهای تصویری مثل تیزرها، ریلزها، ویدیوها، موشن گرافیک و موشن استوری استقبال کنند تا محتوای متنی. با توجه به این امر مهم که چشم‌ها عادت به دیدن تصاویر متحرک و فیلم دارند این نیاز را ایجاد می‌کند که تحولی جدید در دنیای تبلیغات نیز ایجاد شود.

 1. تدوین ویدئو در مشهد

اگر شما هم صاحب برند و کسب و کار خودتان هستید و دغدغه‌ این موضوع را دارید که محتواهایی با کیفیت در شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بگذارید، تدوین حرفه‌ای ویدیوهای خود را به ما بسپارید. آژانس کوکی با تمرکز بر تدوین ویدئو در مشهد به صورت حرفه‌ای می‌تواند به رشد سریع کسب و کار شما کمک کند و تجربه‌ای جدید برای شما و کاربرانتان خلق کند. برای اطلاع از تعرفه‌های ادیت ویدیو از طریق چنت آنلاین ارتباط بگیرید.

 1. عکاسی تبلیغاتی در مشهد

عکاسی تبلیغاتی در مشهد شاخه‌ای از عکاسی است که در آن هدف از عکسبرداری، تبلیغات است. در این سبک از عکاسی هدف تهیه عکس‌هایی است که جنبه‌های مختلف محصول را به تصویر می‌کشد تا مخاطب با تماشای عکس کنجکاو شده و احساس نیاز کند و محصول را خریداری کند. در عکسبرداری‌های تبلیغاتی خدمات یا محصولات به گونه‌ای به تصویر کشیده می‌شوند که نشان دهنده خاص بودن برند باشند.

 1. عکاسی صنعتی در مشهد 

یکی از ویژگی‌های مهم عکاسی صنعتی این است که با تکنیک‌های مختلف فضای خشک و بی روح صنایع را تبدیل به فضایی گرم می‌کند و به تصویر می‌کشد. یک عکاس صنعتی می‌کوشد که ارتباط بین ماشین آلات و افراد را به تصویر بکشد و پویایی کارخانه جات صنعتی را به خارج از فضای شهرک‌های صنعتی نمایش دهد.

 1. مدیریت پیج اینستاگرام

یکی از مهم ترین خدمات شرکت تبلیغاتی کوکی ادمین تبلیغات و یا ادمین اینستاگرام می باشد. که با تولید محتوای اختصاصی اینستاگرام موضوع مدیریت پیج اینستاگرام هم به عهده ماست و برای شما به نحو احسن انجام خواهیم داد.

خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد

مشاوره کسب و کار در زمینه کاری به شدت به شما کمک می‌کنه اما به نظرتون چه خدماتی رو باید برای مشاوره کسب و کار انتخاب کنید؟ خدمات مختلفی وجود داره که می‌تونید درباره اون‌ها مشاوره بگیرید. اگه می‌خواید کسب و کار خودتون رو دیجیتال کنید حتما به مشاوره کسب و کار در مشهد احتیاج دارید. خدماتی مثل سئو سایت، طراحی سایت، طراحی گرافیکی، استراتژی‌های بازاریابی و همه این‌ها به یک مشاوره کامل احتیاج دارن. در مشاوره کسب و کار چیزهای زیادی به شما گفته می‌شه که رایگان هست و خیلی حیفه که ساده از کنار همه این اطلاعات بگذرید..

مشاوره کسب و کار سئو

برای رشد وبسایت و رسیدن به مشتری، سئو اهمیت زیادی داره. بهتره هنگام دریافت مشاوره سئو سوالات مختلفی بپرسید. مثلا اینکه آیا شرکت مورد نظر شما می‌تونه نمونه کارهایی قبلی سئو شده رو به شما نشون بده؟ آیا می‌تونه افرادی که به اون ها مشاوره کسب و کار سئو داده رو به شما معرفی کنه؟ آیا می‌تونه تضمین کنه که کار به نتیجه برسه؟ پاسخ به همه این سوال‌ها باعث می‌شه تا یک مشاوره خوب دریافت کنید اگه همه کارها رو می‌کنید اما همچنان نتیجه‌ای از سئو سایت حاصل نمی‌شه، پس حتما به یک مشاوره سئو برای کسب و کار خودتون احتیاج دارید. .

مشاوره کسب و کار بازاریابی

مشاوره مارکتینگ و بازاریابی یکی از مهم‌ترین خدمات مشاوره کسب و کار است که به شما ارائه می‌شه بازاریابی یک پروسه طولانی داره اما دریافت مشاوره کمک می‌کنه تا این پروسه راحت‌تر و کوتاه‌تر سپری بشه. مشاوره کسب و کار بازاریابی مثل نوری می‌مونه که مسیر تاریک کسب و کار رو براتون روشن می‌کنه. پس در این راه تاریک، بدون چراغ قوه قدم بر ندارید. .

مشاوره طراحی گرافیک کسب و کار

گرافیک در کسب و کار شما به شدت اهمیت داره. چون مردم اول ظاهر قضیه رو می‌بینن و کم کم با محتوای اصلی اون آشنا می‌شن. با گرفتن مشاوره گرافیک کسب و کار، مسیر گرافیکی با موضوعات مختلف در زمینه کاری برای شما روشن می‌شه. اگه شما در گرافیک و زیبایی‌های‌های بصری سایت یا پیج اینستاتون خوب عمل کنید، بدون شک نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. .

مشاوره بازاریابی دیجیتال در مشهد

بازاریابی دیجیتال این روزها از بازاریابی سنتی جلو‌ زده اما چطوری میشه در این زمینه پیشرفت کرد؟ اولین قدمی که باید بردارید اینه که از یک مشاوره بازاریابی خوب استفاده کنید. در مشاوره بازاریابی دیجیتال در مشهد، فرصت‌ها و محدودیت‌های شما در نظر گرفته می‌شه و راه حل‌های مختلف برای پیشرفت در دنیای دیجیتال معرفی می‌شه. مشاور دیجیتال مارکتینگ، تمام بخش‌های کسب و کار شما رو تجزیه و تحلیل می‌کنه. مشاور دیجیتال مارکتینگ، رقبای شما رو هم تحلیل می‌کنه و بهتون می‌گه که چطوری باید بهتر از رقبا عمل کنید. مشاور دیجیتال مارکتینگ باید دارای تحصیلات مرتبط در این زمینه یا تجربه کافی باشه. اگه میخواید پیج یا سایتتون رو بالا بیارید، حتما به مشاوره بازاریابی دیجیتال در مشهد احتیاج پیدا می‌کنید. مشاوره بازاریابی دیجیتال در مشهد در آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی به صورت رایگان انجام می‌شه. شما به عنوان فردی که رویای پیشرفت داره وظیفه دارید تا قبل از انجام هرکاری حتما مشاوره کسب و کار دریافت کنید. اما بهتره که این مشاوره رو از آدم‌های مطمئن و کاربلد بگیرید تا اطلاعاتی که بهتون داده می‌شه، دقیق و کاربردی باشه. یک مشاوره خوب باعث میشه که شما از هزینه‌های اضافه جلوگیری کنید و در نتیجه پول بیشتری رو ذخیره کنید.

مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد

اگه هنوز کسب و کار خودتون رو اینترنتی نکردید، وقتشه که حداقل به یک مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد فکر کنید. یک مشاوره خوب با توجه به کسب و کار شما بهتون کمک می‌کنه. مشاوره کسب و کار کوچک با مشاوره یک هلدینگ بزرگ طبیعتا متفاوته. سرمایه گذاری در کسب و کار اینترنتی قبل از هرچیزی به یک مشاور خوب احتیاج داره. یکی از مهم‌ترین نکات برای مشاوره کسب و کار در مشهد، اعتماد دو طرفه ست، به همین دلیل آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی برای مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کنه و همه اطلاعات رو کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌ده. در ادامه به چند مورد از خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد اشاره می‌کنیم.

خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد

طراحی استراتژی دیجیتال

تجزیه و تحلیل کسب و کار

مشاوره طراحی برند

مشاوره سئو وبسایت

ارائه راهکارهای توسعه کسب و کار

بررسی بازار هدف و طراحی استراتژی بر اساس اون

مشاوره نوع ارتباط با مشتریان

مشاوره تولید محتوا

تعیین نوع بازاریابی با توجه به کسب و کار

مشاوره گرافیکی و جلوه‌های بصری

جالبه بدونید که مشاوره برای همه خدمات بالا به صورت کاملا رایگان در اختیارتون قرار می‌گیره. در آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی، هدف پیشرفت شما است. به همین دلیل مشاوره رایگان در اختیارتون قرار می‌دیم. با مشاوره کسب و کار اینترنتی یک پیشرفت عمیق رو در کسب و کار خودتون تجربه می‌کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی اینجا است تا فوت و فن کسب و کار دیجیتال رو به شما بگه.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

3 پاسخ

 1. مشاوره کسب و کار شما شامل چه چیزهایی میشه؟ ما برای کسب و کارمون مشاوره شغلی در مشهد گرفتیم اما بازخورد خوبی نداشت. آیا شما پیشرفت ما رو تضمین میکنین؟

  1. محمدنیا عزیز
   توجه داشته باشید باید زیرساخت های ابتدایی کسب و کار شما فراهم باشد. سپس باتوجه به مشاوره شغلی و یا مشاوره کسب و کار مجموعه کوکی در خدمت شماست تا برند تان را همواره توسعه دهیم

 2. من نیاز به مشاوره راه اندازی کسب و کار دارم خواستم ببینم هزینه چقدر میشه؟
  و شما تولید محتوا اینستاگرامی هم انجام میدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین