تولید محتوا

حضور موثر تری داشته باشید

تولید محتوا، شروعی بی پایان از تبلیغات و ارتباط با مخاطبین در دنیای امروز است. که ابزاری مهم و ارزشمند برای جلب توجه مشتریان و افزایش شناخت مخاطب هدف از برند و کسب و کار شما نیز می باشد.

خدمات تولید محتوا

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی، همانند یک نقاشی کوتاه در زمینه تبلیغات است. شما باید توانایی داشته باشید تا در کمترین زمان ممکن درذهن مخاطب خود نقش ببندید.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی در صنعت تبلیغات نقش بسیار مهمی را در نمایش محصولات شما ایفا می‌کند. تصاویر زیبا و اختصاصی می‌توانند پیام تبلیغاتی را به شکلی مؤثرتر به مخاطبین منتقل کند.

عکاسی تبلیغاتی

با عکاسی تبلیغاتی، تصویر برندتان را به شکل حرفه ای به مخاطبین خود نمایش دهید. ترکیب خلاقیت و تخصص فنی در این صنعت به شما کمک کرده تا حضور موثرتری در دنیای دیجیتال داشته باشید.

موشن گرافیک

موشن گرافیک یک هنر است که داستان‌ها و ایده‌ها را به شکلی جذاب و متفاوت به تصویر می‌کشد. این جادوی بصری از طریق ترکیب گرافیک، انیمیشن و صدا، محتوای شما را به نحوی شگفت انگیز تغییر خواهد داد.

کوکی یعنی ...

کوکی”، بیشتر از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است، ما یک خانواده هستیم. تیمی از انسان‌های پرانرژی و خلاق که عشقمان به دنیای دیجیتال و مارکتینگ به ما جرأت می‌دهد تا هر روز بهترین خدمات را به کسب و کارهای شما ارائه دهیم.

چرا تولید محتوا مهم است؟

تولید محتوا به شما کمک خواهد کرد تا با مخاطبین خود به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنید. و اطلاعات مفیدی از خدمات و یا محصولات خود نیز به مخاطبین هدف خود ارائه دهید.

چه نوع محتوایی باید ایجاد کنم؟

نوع محتوایی که باید تولید کنید، به هدفی که دارید و مخاطبینی که ارتباط برقرار کنید، متفاوت است. به عنوان مثال در وبسایت نیاز به تولید مقاله و آموزش دارید. در اینستاگرام نیاز به تولید محتوا استوری و پست دارید و بایست محصول و خدمات خود را از این طریق به مخاطبین هدف خود معرفی کنید.

چگونه موضوع‌های محتوا را انتخاب کنم؟

یکی از راه های انتخاب موضوع برای تولید محتوا، شناسایی و تحقیق در مورد مخاطبین هدف خود می باشد. که باتوجه به مخاطبین و پلتفرمی که میخواهید محتوای مربوطه را منتشر کنید بایست موضوعات مربوطه انتخاب و فرمت محتوایی مدنظران را تولید کنید.

چرا باید برای تولید محتوا به کوکی اعتماد کنم؟

حضور متخصصین و تجربه همکاری با برندهای مختلف آژآنس دیجیتال مارکتینگ کوکی این نگرانی را در شما تا حد زیادی پایین خواهد اورد و دیگر هیچ دغدغه ای بابت تولید محتوا و ایده پردازی برای محصول و یا خدمات خود نیز نخواهید داشت. در جهت بررسی این موضوع پیشنهاد میکنیم به صفحه نمونه کارهای ” کوکی” مراجعه کرده و شاهد این موضوع نیز باشید

نمونه کار های تصویری کوکی

نظرات مشتریان کوکی

آموزش تولید محتوا

ارتباط با کوکی ❤️

مشاوره رایگان “کوکی” برای مشتریان، ارزشی بی‌نظیر دارد. این ارزش به شما این امکان را می‌دهد تا بی‌نیاز از هزینه‌های ابتدایی برای ایجاد یک راهبرد دیجیتال مارکتینگ یا بهبود وضعیت کسب و کار خود باشید. ما این مشاوره را به عنوان یک فرصت برای شناخت بهتر نیازها و اهداف شما می‌بینیم و شما را با تصمیمات بهتر و راهبردهای موثرتر در دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌کنیم. این مشاوره نقطه شروعی ایده‌آل برای همکاری‌های بلندمدت با “کوکی” است، تا با هم به سوی موفقیت در دنیای دیجیتال حرکت کنیم.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین