بهترین شرکت عکاسی تبلیغاتی مشهد

عکاسی تبلیغاتی در مشهد ✔️ عکاسی صنعتی حرفه ای از محصول

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال و همچنین راه اندازی تعداد زیادی آنلاین شاپ و فروشگاه‌های اینترنتی، استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی امری مهم برای بقای کسب و کارها است. برای تولید عکس‌ها یا تیزرهای تبلیغاتی عناصر زیادی درگیر هستند؛ آدم‌ها که در نقش بازیگران هستند، سناریوی تبلیغاتی، فیلم بردار تبلیغاتی که کار تهیه تیزر و عکاسی تبلیغاتی را بر عهده دارد و…

در این مقاله قرار است به صورت کامل در مورد این موضوع صحبت کنیم که عکاسی تبلیغاتی چیست؟ چه اهمیتی دارد؟ دارای چه مراحلی است و با چه ابزاری می‌توان عکاسی کرد؟ مراحل عکاسی تبلیغاتی در مشهد چیست؟ انواع عکس‌ های تبلیغاتی؟ و… صحبت کنیم. شما همراهان عزیز کوکی در صورتی که نیاز به ساخت ویدئو تبلیغاتی دارید می توانید با مراجعه صفحه تیزر تبلیغاتی مشهد اطلاعات بیشتری کسب کرده و درخواست خودتان را مطرح فرمائید.

تماس با کوکی

بهترین شرکت عکاسی تبلیغاتی در مشهد

فرض کنید که شما صاحب یک آنلاین شاپ هستید، محصولات آنلاین شاپ شما زیورآلات یا همان اکسسوری است. شما در آنلاین شاپ خود ساعت، عینک، دستبند، گوشواره، گردنبند، بند عینک و… می‌فروشید و قصد دارید که یک وبسایت فروشگاهی نیز برای خود طراحی کنید. به نظر شما مشتری به عکس‌های شخصی که از محصولات می‌گیرید اعتماد بیشتری دارد یا به عکس‌های کپی که از آنلاین شاپ‌ها و وبسایت‌های دیگر برداشته‌اید؟

عکاسی تبلیغاتی در مشهد شاخه‌ای از عکاسی است که در آن هدف از عکسبرداری، تبلیغات است. در این سبک از عکاسی هدف تهیه عکس‌هایی است که جنبه‌های مختلف محصول را به تصویر می‌کشد تا مخاطب با تماشای عکس کنجکاو شده و احساس نیاز کند و محصول را خریداری کند. در عکسبرداری‌های تبلیغاتی خدمات یا محصولات به گونه‌ای به تصویر کشیده می‌شوند که نشان دهنده خاص بودن برند باشند.

با توجه به فراوانی محصولات و خدمات و فضاهای تبلیغاتی مثل شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون، وبسایت‌ها و بیلبوردها عکسبرداری تبلیغاتی پا به عرصه گذاشته است تا به عنوان ابزاری قدرتمند عمل کند و به توسعه برند شما و کسب و کارتان کمک کند. از رو یکی از مهم‌ترین اثرات عکسبرداری‌های تبلیغاتی شخصی سازی و توسعه برند کسب و کارتان است. عکسبرداری تبلیغاتی با ترکیب هنر عکاسی و تجارت کمک می‌کند تصاویری متمایز و منحصر به فرد به کاربران خود ارائه دهید.

انواع عکااسی تبلیغاتی مشهد

۵ نوع عکاسی تبلیغاتی در مشهد

عکاسی محصول: عکاسی از محصول یعنی ثبت زاویه‌های مختلف از محصول برای به نمایش گذاشتن در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای جلب توجه کاربران. عکاسی از محصول می‌تواند به صورت حرفه‌ای باشد که توسط دوربین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود یا می‌توانید با استفاده از یک گوشی هوشمند با کیفیت از محصولات عکسبرداری کنید. در عکاسی محصول، محصولات فیزیکی به گونه‌ای نمایش داده می‌شوند که جذابیت آن‌ها دیده شود.

عکاسی مد: صنعت فشن و مد یکی از پر طرفدارترین صنایع در دنیای امروزی است. در عکاسی مد لباس‌ها، اکسسوری‌ها، لوازم آرایشی به صورتی خاص و تفاوت به تصویر کشیده می‌شود. در عکاسی مد اغلب اوقات از یک مدل زنده استفاده می‌شود. استفاده از مدل یکی از تفاوت‌های اساسی عکاسی مد و عکاسی محصول است.

عکاسی غذا: ایجاد احساس رغبت در مشتری برای تجربه طعم غذا یا طعم نوشیدنی خاص کاری است که عکاسان غذا انجام می‌دهند. آن‌ها به گونه‌ای غذاها و نوشیدنی‌ها را به تصویر می‌کشند که در کاربر این آرزو ایجاد شود که هر چه زودتر آن طعلم را تجربه کنند. کار عکاسان غذا این است که عکس‌ها را طعم دار کنند.

عکاسی خدمات: در این نوع عکسبرداری، هدف عکاس به تصویر کشیدن خدمات یک مجموعه برای تبلیغات است. مجموعه‌های خدماتی مثل خدمات زیبایی، خدمات مرتبط با ماشین‌ها، مجموعه خدمات سلامتی و پزشکی و… در این نوع عکسبرداری‌ها هدف نشان دادن ویژگی‌های منحصر به فرد آن مرکز خدماتی است.

عکاسی سفر: هدف از عکسبرداری سفر این است که ویژگی‌های فرهنگی، آداب و رسوم، مکان‌های دیدنی، مناظر طبیعی و معابر شهری به تصویر کشیده شود تا جاذبه‌های شهر یا کشور دیده شود و افراد ترغیب شوند به آن مکان‌ها سر بزنند.

مقالات مرتبط : ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

تماس با کوکی

تفاوت عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی در مشهد چیست؟

یکی از مهم ترین پارامتر های عکاسی تبلیغاتی در مشهد، تصویر برداری از محصولات می باشد. که در سوشال مدیا نیست مورد استفاده قرار خواهد گرفت. و همچنین عکاسی صنعتی به منظور تصویر برداری از محصولات و فرایندهای تولید و کارخانجات می باشد که بطور حرفه ای تولید محتوای عکاسی صنعتی در مشهد قرار خواهد گرفت.

ابزارهای مورد نیاز برای عکاسی تبلیغاتی در مشهد چیست؟

دوربین‌ عکاسی: هر عکاس حرفه‌ای نیاز به یک دوربین عکاسی حرفه‌ای دارد. اگر قصد دارید در حوزه کسبرداری تبلیغاتی فعالیت کنید مهم است تا دوربینی قوی تهیه کنید.بهترین دوربین‌ها برای ثبت یک تصویر خوب، دوربین‌های DSLR و دوربین‌های بدون آینه هستند. دوربین‌های بدون آیینه به دلیل تکنولوژی پیشرفته‌تر و مدرن‌تر بودن، بسیار سبک و البته خیلی گران‌تر از دوربین های DSLR هستند.

چگونه یک دوربین خوب تهیه کنیم؟

نیازهای خود را پیش بینی کنید: قبل از خرید دوربین مهم است که نیاز خود را مشخص کنید، دوربین عکاسی را برای چه کاری می‌خواهید؟ عکاسی تبلیغاتی یا عکاسی روزمره و فضای سبز؟ قبل از خرید دوربین صنعت کاری خود را مشخص کنید و دوربین عکاسی مطابق با صنعت خود انتخاب کنید.

قبل از خرید آزمایش کنید: بعد از پیش بینی نیاز خود و انتخاب صعنت مربوطه تحقیقات لازم رو انجام دهید و قبل از خرید دوربین خود را آزمایش کنید. می‌توانید قبل از خرید دوربین را کرایه کنید یا از دوستانی که آن مدل را دارند قرض بگیرید تا بررسی کنید نیاز شما را پوشش می‌دهد یا خیر!

بودجه را تعیین کنید و فروشگاه مطمئن را انتخاب کنید: بودجه مالی در خرید دوربین بسیار مهم است شما باید ابزارهای جانبی را نیز در نظر بگیرید، ابزارهایی مثل پایه دوربین یا لنز یا کیف محافظ دوربین. بعد از تعیین بودجه فروشگاه‌هایی که مطمئن هستند یا فروش اقساط دارند را انتخاب کنید و از آن‌ جا دوربین خود را خریداری کنید.

لنز: حتما لنزی را انتخاب کنید که بیشترین استفاده را برای شما داشته باشد، اگر شما لنزی بخرید که دریچه دیافراگم۴ داشته باشد، شاید بتوانید عکس‌های پرترهجذابی بگیرید، اما قطعا در عکاسی لند اسکیپ به مشکل بر می‌خورید؛ لنزی را تهیه کنید که بتوانید از آن در جاهای مختلف استفاده کنید. هر عکاس بعد از مدتی فعالیت، حداقل به سه لنز نیاز دارد تا تمام نیازهایش را برآورده کند.

سه پایه: هر چقدر هم عکاس حرفه‌ای باشید برای رفع لرزش دست و محافظت از دوربین نیاز است که یک سه پایه داشته باشید و دوربین را روی پایه قرار دهید.

تجهیزات نور: به عنوان یک عکاس حرفه‌ای نیاز است که تجهیزات نور استودیویی همراه خود داشته باشید تا در فضاهایی که نور کافی وجود ندارد با استفاده از تجهیزات خود عکسبرداری کنید. فلش‌های برند Godox یکی از گزینه‌های مناسب برای خریداری هستند زیرا هم بسیار راحت هستند و هم قدرتمنداند.

یک ابزار ادیت عکس حرفه‌ای داشته باشید: هیچ عکسی به صورت کاملا خام به کارفرما داده نمی‌شود قبل از تحویل عکس از یک نرم افزار ادیت عکس برای تنظیم نور و رنگ استفاده کنید.

مقالا مرتبط : مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد

تماس با کوکی

مراحل عکس برداری تبلیغاتی در مشهد

در قدم اول نماهای مختلف سوژه خود را پیدا کنید: قبل از شروع به عکاسی محصول یا سوژه عکاسی خود را با دقت بررسی کنید و تمام زاویه‌های ممکن برای عکسبرداری را در نظر بگیرید. باید بتوانید زاویه طلایی هر سوژه را شناسایی کنید تا عکس‌هایی متفاوت ثبت کنید.

از رزولشن بالا در عکاسی تبلیغاتی استفاده کنید: استفاده از رزولشن بالا باعث می‌شود مخاطب تمام جزئیات مربوط به محصول را ببیند و درگیر محصول شود. این کار باعث می‌شود مشتری تمایل بیشتری به خرید پیدا کند.

از روانشناسی رنگ‌ها استفاده کنید: هر رنگ نشان دهنده پیامی منحصر به فرد است. در عکاسی تبلیغاتی در مشهد مهم است که برای جلب توجه مخاطب از چه رنگ‌هایی استفاده کنید. هر رنگ تاثیری متفاوت بر روی ذهن و روح کاربر می‌گذارد و به نوعی به قانع کردن مشتری برای خرید کمک می‌کند.

از پس زمینه مناسب استفاده کنید: اغلب عکسبرداری‌های تبلیغاتی با استفاده از پس زمینه سفید یا پرده سبز انجام می‌شود. زیرا بعد از عکسبرداری می‌توان از طریق فتوشاپ رنگ پس زمینه را تغییر داد.

خلاقانه عکسبرداری کنید: عکاسی تبلیغاتی صرفا گرفتن عکس از محصول یا سوژه نیست بلکه نوعی نگاه به ارائه محصول به بازار به گونه‌ای متفاوت است. قبل از هر عکسبرداری حتما یک سناریو یا داستان در مورد سوژه تهیه کنید و سعی کنید طبق آن پیش بروید تا عکسی متفاوت ثبت کنید.

ابعاد واقعی محصول یا سوژه را به تصویر بکشید: هدف از عکاسی تبلیغاتی نشان دادن وِزگی‌های محصول است. ابعاد محصول یکی از همان ویژگی‌های مهم است. برای مثال ابعاد یک بطری نوشیدنی را می‌توانید با یک دست نشان دهید.

همیشه به روز باشید: یکی از مراحل مهم عکاسی تبلیغاتی در مشهد این است که نسبت به ترندهای تبلیغاتی همیشه به روز باشید و آگاه باشید که در حال حاضر چه نوع ایده یا عکسبرداری طرفدار بیشتری دارد.

به یک عکس اکتفا نکنید: در عکسبرداری تبلیغاتی مهم است که از زاویه‌های مختلف محصول یا سوژه چندین عکس بگیرید تا در هنگام تحویل عکس‌ها به کارفرما اگر عکسی مورد پسند نبودی عکس دیگری جایگزین داشته باشید.

مقالات مرتبط : بهترین شرکت تبلیغاتی در مشهد

سفارش عکاسی تبلیغاتی مشهد

اگر شما هم دوست دارید افزایش فروش محصولات رو به طرز شگفت‌آوری تجربه کنید؛ فقط کافیه سفارش عکاسی تبلیغاتی مشهد رو به دست افراد کاربلد بسپارید. ابزار تولید محتوا به تنهایی برای یک عکاسی تبلیغاتی تاثیرگذار کافی نیست؛ مهم اینه که تیم تولید محتوا محصولات شما، استراتژی مناسبی برای فروش داشته باشن تا وقتی سفارش عکاسی تبلیغاتی در مشهد رو گرفتید، خیالتون راحت باشه که با این استراتژی فروش، به درآمد بیشتری خواهید رسید. در سفارش عکاسی تبلیغاتی، تیم مورد نظر باید حواسشون به خیلی از فنون عکاسی تبلیغاتی باشه و یکی از مهم‌ترین فنون، پس زمینه عکاسی تبلیغاتی هست که ترجیحا باید بی حاشیه و ساده باشه تا توجه مخاطب صرفا به محصول جلب بشه.

نمونه عکس تبلیغاتی

نمونه عکس تبلیغاتی توت بگ

چه مشاغلی به عکاسی تبلیغاتی احتیاج دارن؟

می‌شه گفت اکثر مشاغل دنیا به عکاسی تبلیغاتی برای فروش محصولاتشون احتیاج دارن اما یک سری از محصولات هستند که بدون عکاسی نمی‌تونن هیچ قدمی در زمینه فروش بیشتر بذارن.

  • عکسی تبلیغاتی از عینک

یکی از این شغل‌ها، فروش عینک هست. عینک چه طبی باشه و چه آفتابی، مشتری نیاز داره تا جزئیات اون رو به درستی ببینه. هرچی عکاسی تبلیغاتی از عینک حرفه‌ای‌تر باشه، احتمال خرید مشتری هم تفزایش پیدا می‌کنه.

  • خرید اکسسوری عکاسی تبلیغاتی

فروش اکسسوری‌های مختلف، از زیورآلات گرفته تا ساعت یا حتی عینک که در قسمت قبل دربارش صحبت کردیم، همگی به یک تیم حرفه‌ای برای عکاسی تبلیغاتی احتیاج دارن. از اونجایی که جزئیات اکسسوری از هر محصول دیگه‌ای بیشتره، عکاسی تبلیغاتی از اکسسوری هم به مراتب حرفه‌ای‌تر می‌شه. گاهی اوقات باید در انتخاب مدل برای عکاسی هم دقت کافی رو به عمل آورد.

  • فروش لباس زیر

اگه در زمینه فروش لباس زیر فعالیت می‌کنید به هیچ وجه از عکاسی تبلیغاتی در این زمینه غافل نشید. تنها چیزی که می‌تونه یک آنلاین شاپ لباس زیر رو به فروش بالا برسونه، عکاسی تبلیغاتی اون هست که با نشون دادن جزئیات، اشتیاق مشتری رو به خرید بیشتر می‌کنه و اینجا است که عکاسی تبلیغاتی در مشهد رسالت خودش رو انجام داده.

 

سخن آخر

عکاسی تبلیغاتی در مشهد یکی از مهم‌ترین حوزه‌های عکاسی است. در عکسبرداری تبلیغاتی هدف نشان دادن جلوه‌های منحصر به فرد محصول است تا کاربر قانع شود محصول را صرفا با دیدن تصویر آن خریداری کند. قطعا این جمله را شما نیز شنیده‌اید که عقل انسان در چشم او است و هر چیزی که حس بینایی انسان را تحریک کند باعث می‌شود که فرد به آن احساسی متفاوت داشته باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی در مشهد حضور دارد تا با به تصویر کشیدن محصولات به صورت حرفه‌ای حسی خاص در مشتریان شما ایجاد کند و فروش شما را چند برابر کند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه شرکت تبلیغاتی در مشهد با خدمات بیشتری از شرکت کوکی نیز آشنا شوید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

2 پاسخ

  1. من یه پیج فروشگاهی دارم که محصولاتم کفش هست میخاستم زحمت عکاسی تبلیغاتی رو بکشید که برای تولید محتوا اینستاگرام ام به دردم بخوره و همچنین توی سایت هم استفاده کنم.
    لطفا هزینه رو اعلام کنید و چطور میتونم با شما ارتباط بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین