بهترین عکاسی صنعتی در مشهد

عکاسی صنعتی در مشهد ✔️ عکاسی از محصول در مشهد

عکاسی صنعتی در مشهد چیست و چه اهمیتی دارد؟

امروزه با حضور موبایل‌ های هوشمند و دوربین‌های حرفه‌ای عکاسی تقریبا ثبت هر نوع واقعه یا محصولی به صورت تصویری امکان پذیر شده است. برای عکاسی از محصولات فروشگاه خود کافی است یک تلفن هوشمند حرفه‌ای با اندکی خلاقیت داشته باشید. با گسترش دنیای عکاسی و مستقل شدن رشته هنری عکاسی، سبک‌های هنری دیگری به عکاسی اضافه شد، مانند عکاسی از طبیعت یا پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی در مشهد ، عکاسی مدلینگ و….

تماس با کوکی

در این مقاله قصد داریم از عکاسی صنعتی و اهمیتی که در عرصه صنعت خلق کرده است صحبت کنیم.

عکاسی صنعتی در مشهد چیست؟

عکاسی صنعتی سبکی از عکاسی است که بر ثبت تصاویر مربوط به بخش‌های صنعتی، مثل فرآیندهای تولید، ماشین آلات صنعتی، مناظر و افرادی که در این محیط‌ های کاری می‌کنند تمرکز دارد. عکاسی صنعتی تمرکز بر تجارت دارد و از ترکیب چند سبک عکاسی به وجود می‌آید. به صورت کلی هر نوع عکسبرداری که با هدف فروش محصول انجام شود عکاسی صنعتی در مشهد به حساب می‌آید، عکاسی تبلیغاتی یکی از زیر شاخه‌های مهم عکاسی صنعتی در مشهد است. هدف اصلی عکاسی صنعتی  مستندسازی و نمایش بصری فرآیندهای صنعتی است فرآیندهایی که بر تولید محصولات مختلف تمرکز دارند و در کارخانه جات‌ها یا شهرک‌های صنعتی بزرگ توسط ماشین آلات حرفه‌ای و پیچیده تولید می‌شوند. محصولاتی مثل فرش، انواع فلزات، مواد غذایی مختلف و…

از عکاسی صنعتی در شهر مشهد برای اهداف تبلیغاتی یا آموزشی یا آرشیوی نیز استفاده می‌شود. عکاسی صنعتی تمرکز بر ثبت تصاویری دارد که حسی از عملکرد، کارایی و پیشرفت تکنولوژی را منتقل می‌کند. این عکس‌ها ممکن است شامل ثبت مراحل تولید یک محصول، ثبت نوآوری در صنعت، نیروی انسانی با مهارت و فداکار و… باشد.

اما عکاسی صنعتی تنها به ثبت عکس در کارخانه‌ها ختم نمی‌شود، بلکه به هر گونه ثبت عکسی از محصول و تهیه تصاویر از مراحل تولید محصول گفته می‌شود که جنبه کاری و تبلیغاتی دارد.

مزایای عکاسی صنعتی در مشهد چیست؟

 به نظر شما عکاسی صنعتی در مشهد چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از ویژگی‌های مهم عکاسی صنعتی این است که با تکنیک‌های مختلف فضای خشک و بی روح صنایع را تبدیل به فضایی گرم می‌کند و به تصویر می‌کشد. یک عکاس صنعتی می‌کوشد که ارتباط بین ماشین آلات و افراد را به تصویر بکشد و پویایی کارخانه جات صنعتی را به خارج از فضای شهرک‌های صنعتی نمایش دهد.

همچنین یک عکاس صنعتی و دقت و تمرکز سعی می‌کند تمامی ماشین آلات را همراه با ویژگی‌های آن‌ها به تصویر بکشد که کاری بسیار سخت و پیچیده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم عکاسی صنعتی نور پردازی‌های بزرگ و قوی است که باعث می‌شود تصاویر در فضای سرد و بی روح کارخانه‌ها به گونه‌ای متفاوت ثبت شود. در عکاسی صنعتی ثبت جزئیات فرآیندهای تولید بسیار مهم است و یک عکاس صنعتی علاوه بر نگاهی کلی بر فرآیندها و دستگاه‌ها باید بتواند به خوبی جزئیات را نیز به تصویر بکشد.

به عنوان یک عکاس صنعتی باید لنزها و تجهیزات حرفه‌ای در دسترس داشته باشید تا بتوانید فضاهایی بزرگ مثل کارخانه جات‌ها که وسعتی به اندازه استخرها و باشگاه‌های بزرگ را دارند به تصویر بکشید. این کار نیاز به تجهیزات کامل و حرفه‌ای دارد.

عکاسی تبلیغاتی در مشهد چیست و چه تفاوتی با عکاسی صنعتی  دارد؟

عکاسی تبلیغاتی یا Advertising photography شامل عکس برداری از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌ها می‌شود که یکی از زیر شاخه‌های مهم عکاسی صنعتی است. در عکاسی تبلیغاتی ثبت فرآیند کارکرد و جزئیات محصول به صورت متفاوت و خلاقانه اهمیت زیادی دارد به صورتی که مخاطب با دیدن تصویر داستان پشت عکس را درک کند یا خودش در ذهنش داستانی برای عکس ایجاد کند. هدف عکاسی تبلیغاتی این است که بهترین وجه‌های محصول را به گونه‌ای متفاوت به تصویر بکشد تا اثری مثبت در جذب مشتری و افزایش فروش داشته باشد. در عکاسی تبلیغاتی ایجاد صحنه‌هایی خلاقانه و متفاوت از محصول بسیار حائز اهمیت است.

تفاوت اصلی عکاسی صنعتی با عکاسی تبلیغاتی در احساس است! در عکاسی صنعتی تمرکز بر به تصویر کشیدن نکات مهم و کارکرد محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات است اما هدف در عکاسی تبلیغاتی به تصویر کشیدن محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات به نوعی متفاوت است تا احساسات کاربر تحریک شود. به زبان دیگر در عکاسی صنعتی ثبت جزئیات و فرآیند مهم است تا سوژه به خوبی دیده و شناخته شود و کاربر به همه نکات پی ببرد اما در عکاسی تبلیغاتی ثبت جزئیات و فرآیند یا نکات مهمی از محصول به صورتی که خلاقانه و متفاوت است تا احساسات را به بازی بگیرد.

نمونه کار عکاسی صنعتی در مشهد

در ادامه به چندین نمونه کار عکاسی تبلیغاتی و صنعتی در مشهد خواهیم پرداخت که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی عکاسی شده است.

 

بهترین عکاس تبلیغاتی در مشهد

سفارش تولید محتوا عکاسی در مشهد

چرا عکاسی صنعتی در مشهد اهمیت دارد؟

 • عکس‌ها و تصاویر به محتوا جانی دوباره می‌دهند و به کلمات معنا می‌بخشند، از عکاسی صنعتی در تولید محتوا برای بیلبوردها، آگهی‌ها، تلویزیون، سایت، کاتالوگ، شبکه‌های اجتماعی و … استفاده می‌شود.
 • عکاسی صنعتی به یک برند یا صنعت معنا می‌بخشد. به زیبایی برند شما و ماندگاری آن در ذهن کاربران کمک می‌کند.
 • عکاسی صنعتی راهی ارتباطی بین انسان‌ها و صنعت است.
 • عکاسی صنعتی در مشهد به افزایش فروش شما و توسعه برندتان کمک می‌کند.
 • عکاسی صنعتی به شما کمک می‌کند که تبلیغاتی حرفه‌ای و موثر داشته باشید.

انواع عکاسی صنعتی در مشهد کدام است؟

چه روش‌هایی در عکاسی صنعتی در مشهد وجود دارد؟

با گسترش فضای دیجیتال و آنلاین شدن بخش بزرگی از کسب و کارها، ثبت  تصاویری با کیفیت برای کسب و کارهای مختلف دغدغه‌ای مهم شده است. با توجه به این امر عکاسی صنعتی پا به این عرصه گذاشت تا نیاز بسیاری از صاحبان کسب و کارها را برطرف کند و به گسترش برندها کمک کند. عکاسی صنعتی در مشهد دارای روش‌های مختلفی  است که در ادامه قرار است با چند نوع از این روش‌ها آشنا شویم.

عکاسی از محصول

عقل انسان در چشمانش است! این جمله را بارها شنیده‌ایم و از معجزه‌ای که حواس بینایی ما دارد آگاه هستیم. چشم‌ها احساسات را در ما به وجود می‌آورند. وقتی ما عاشق کسی می‌شویم در نگاه اول فقط عاشق ظاهر او شده‌ایم و بعد از آن عاشق شخصیت او می‌شویم. عشق به محصولات هم از این مقوله مستثنی نیست، مشتری در نگاه اول عاشق تصویر محصول شما می‌شود تصویری که در سایت، کاتالوگ یا شبکه‌های اجتماعی و بیلبورهای تبلیغاتی از محصول گذاشته‌اید. پس انتخاب یک عکاس حرفه‌ای برای عکسبرداری از محصولات شما مهم و ضروری است.

برای تبلیغ یک محصول مهم است که کالا را به خوبی در به تصویر بکشیم تا مخاطب با دیدن محصول ترغیب به خرید شود. برای این امر عکاسی محصول عضوی جدا ناپذیر از همه کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

گسترش برند

از عکاسی صنعتی برای توسعه برند خودتان استفاده کنید. وقتی تصاویری که از برند شما در همه جا دیده می‌شود تصاویری حرفه‌ای و با کیفیت باشد باعث می‌شود که خاطره‌ای متفاوت از برند شما در ذهن همگان ثبت شود.

عکاسی معماری و حین کار

اگر شما هم جزء آن دسته از صاحبان کسب و کار هستید که ساختمانی فیزیکی یا کارخانه‌ای بزرگ دارید. مهم است که از طریق عکاسی صنعتی در مشهد عظمت کسب و کار خود را به دیگران نشان دهید و فضای گرم و صمیمی کسب و کار خود را به کاربران نشان دهید. و همچنین بایست از طریق طراحی استراتژی بیزینس پلن کسب و کار خود را چیده و مسیر رشد برند خود را توسعه و هموار کنید.

یکی از کنجکاوی‌‌های همیشگی کاربران این است که محصولی که به دست آن‌ها می‌رسد چگونه تولید می‌شود. با ثبت تصاویری به صورت نامحسوس از کارگران خط تولید و فرآیند تولید محصول، کاربران را از نحوه تولید مطلع سازید.

عکاسی تبلیغاتی در مشهد

ما به هرجا که نگاه می‌کنیم اثری از عکاسی تبلیغاتی را می‌بینیم، از تلویزیون تا بیلبوردها و کاتالوگ‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و…؛ عکاسی تبلیغاتی هنر تحریک احساسات مشتری و ایجاد کنجکاوی در او برای تصمیم به خرید محصول است. توجه داشته باشید که شما می توانید علاوه بر عکاسی تبلیغاتی در مشهد نسبت به تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد نیز اقدام کنید و با تولید تیزر تبلیغاتی معرف برند خود و یا محصولات خود باشید.

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی آن دسته از سبک‌های عکاسی است که هزینه بالایی را شامل می‌شود. در این سبک سوژه از بالا بررسی و سبک می‌شود و در آن از دوربین‌ها و لنزهای حرفه‌ای، هلی شات و حتی هلیوکپتر استفاده می‌شود. از این سبک برای نمایش عظمت کارخانه جات‌های بزرگ یا شهرک‌های صنعتی استفاده می‌شود.

عکاسی ماشین

در این سبک از عکاسی تمرکز غکاس بر ثبت پیچیدگی‌های ماشین آلات پیشرفته است. در این تصاویر ویژگی‌ها، مزایا و معایب ماشین‌ها به تصویر کشیده می‌شود.

عکاسی غذا

 یکی از محبوب‌ترین سبک‌های عکاسی صنعتی، عکاسی از غذا است، غذا در طی دهه‌های مختلف جز یکی از پر مخاطب‌ترین صنعت‌ها بوده و در همین راستا شرکت‌ها، کارخانه‌ها و کسب و کارهای زیادی خواستار این سبک عکاسی هستند.

عکاسی جواهرات

یکی از سبک‌های پر طرفدار عکاسی صنعتی، عکاسی از طلا و جواهرات است. به تصویر کشیدن زیبایی انگشتر، حلقه و گردنبند یکی از کارهای عکاسان جواهرات است که کمک به تبلیغ و فروش طلا و جواهرات می‌کند.

عکاسی ورزشی

اگر شما هم مثل خیلی از افراد دیگر طرفدار دنیای ورزش هستید بهتر است هیشه قدردان عکاسان ورزشی باشید، در این سبک عکاسی زندگی شخصی و ورزشی ورزشکاران به تصویر کشیده می‌شود تا به صورت خبرهایی ویژه در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی پخش شود. همچنین یک عکاس ورزشی در بیشتر مسابقات ورزشی حضور دارد و با تهیه عکس‌های مختلف از صحنه‌های مهم بازی مخاطبان و طرفداران را در جریان اخبار لحظه‌ای بازی می‌گذارد.

سخن آخر عکاسی صنعتی حرفه ای در مشهد

در دنیای امروز که عصر ارتباطات و رسانه است، تصاویر قدرت بیشتری را برای تبلیغ و صحبت در دست دارند. آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی در کنار شما حضور دارد تا عکاسی صنعتی در مشهد را به عهده بگیرد و به توسعه و افزایش فروش برند و کسب و کارتان کمک کند.

سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی کوکی

شرکت تبلیغاتی کوکی ارائه دهنده خدمات کامل از دیجیتال مارکتینگ در سطح شهر مشهد می باشد. که این خدمات شامل :

 1. طراحی وبسایت

طراحی وبسایت شامل انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی می باشد. که یکی از ارکان اصلی خدمات شرکت کوکی نیز به حساب می آید.

 1. تولید محتوا در مشهد

تولید محتوای اختصاصی ریشه هرکسب و کاری می باشد. که با تولید محتوا در مشهد می توانید نسبت به بهینه سازی کسب و کارتان حضور موثر تری در سوشال مدیا داشته باشید.

 1. تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

از اهمیت محتوای تصویری بخصوص ساخت تیزر تبلیغاتی مشهد در رشد کسب و کار آگاه هستید؟ با گسترش دنیای دیجیتال و حضور پلتفرم‌های مختلف مثل اینستاگرام، این عادت در افراد ایجاد شده است که بیشتر از محتواهای تصویری مثل تیزرها، ریلزها، ویدیوها، موشن گرافیک و موشن استوری استقبال کنند تا محتوای متنی. با توجه به این امر مهم که چشم‌ها عادت به دیدن تصاویر متحرک و فیلم دارند این نیاز را ایجاد می‌کند که تحولی جدید در دنیای تبلیغات نیز ایجاد شود.

 1. تدوین ویدئو در مشهد

اگر شما هم صاحب برند و کسب و کار خودتان هستید و دغدغه‌ این موضوع را دارید که محتواهایی با کیفیت در شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بگذارید، تدوین حرفه‌ای ویدیوهای خود را به ما بسپارید. آژانس کوکی با تمرکز بر تدوین ویدئو در مشهد به صورت حرفه‌ای می‌تواند به رشد سریع کسب و کار شما کمک کند و تجربه‌ای جدید برای شما و کاربرانتان خلق کند. برای اطلاع از تعرفه‌های ادیت ویدیو از طریق چنت آنلاین ارتباط بگیرید.

 1. عکاسی تبلیغاتی در مشهد

عکاسی تبلیغاتی در مشهد شاخه‌ای از عکاسی است که در آن هدف از عکسبرداری، تبلیغات است. در این سبک از عکاسی هدف تهیه عکس‌هایی است که جنبه‌های مختلف محصول را به تصویر می‌کشد تا مخاطب با تماشای عکس کنجکاو شده و احساس نیاز کند و محصول را خریداری کند. در عکسبرداری‌های تبلیغاتی خدمات یا محصولات به گونه‌ای به تصویر کشیده می‌شوند که نشان دهنده خاص بودن برند باشند.

 1. عکاسی صنعتی در مشهد 

یکی از ویژگی‌های مهم عکاسی صنعتی این است که با تکنیک‌های مختلف فضای خشک و بی روح صنایع را تبدیل به فضایی گرم می‌کند و به تصویر می‌کشد. یک عکاس صنعتی می‌کوشد که ارتباط بین ماشین آلات و افراد را به تصویر بکشد و پویایی کارخانه جات صنعتی را به خارج از فضای شهرک‌های صنعتی نمایش دهد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

3 پاسخ

 1. ما یک کارگاه تولیدی کفش داریم میخواستم بدونم آژانس شما بیشتر تو زمینه عکاسی صنعتی حرفه‌ای می‌تونه به ما کمک کنه یا عکاسی تبلیغاتی؟
  کدومش می‌تونه بازخورد بهتری بهمون بده ؟

 2. واسه مستند سازی از کسب و کارمون احتیاج به عکس های هوایی داریم. عکاسی تبلیغاتی مشهد رو میتونیم به شما بسپاریم؟
  عکاسی هوایی هم انجام میدید؟

  1. سلام سامان عزیز
   یکی از خدمات مهم کوکی عکاسی تبلیغاتی و عکاسی در مشهد می باشد. که شما می توانید از طریق شماره تماس زیر درخواست خودتان را اعلام کنید.
   ۰۵۱۹۱۰۱۰۸۴۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین