ادمین اینستاگرام و تولید محتوای اینستاگرام در مشهد

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد ✔️ افزایش فروش تضمینی

این روزها اینستاگرام یکی از بخش‌های کلیدی دیجیتال مارکتینگ است و کسب‌وکارهایی که در این پلتفرم نیستند، احتمالاً فرصت‌هایی را از دست بدهند. اینستاگرام مکانی پربازدید برای انواع کسب‌و‌کارها است. این پلتفرم بیش از ۲ میلیارد کاربرد دارد و ۹۰ درصد آن‌ها یک حساب تجاری را در دنبال می‌کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که رقبای شما در اینستاگرام حضور داشته باشند و با مشتریان بالقوه شما ارتباط برقرار کنند. با این‌حال هنوز هم شما می‌توانید با گزینه‌های مختلف بین پست‌ها، استوری، لایو و IGTV، مطمئنا راهی برای معرفی برندتان و جذب مشتریان بالقوه باز کنید.

تماس با کوکی

اگر قصد دارید مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد را به دست ادمین اینستاگرام در مشهد بسپارید یا مدیریت پیچ اینستاگرام و تولید محتوا را از طریق برون‌سپاری انجام دهید؛ باید با یک‌سری نکات کلیدی و مهم در این زمینه آشنا باشید. البته خودتان نیز می‌توانید مدیریت پیچ اینستاگرام و تولید محتوا را برعهده داشته باشید، مدیریت اینستاگرام آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد طاقت‌فرسا نیست؛ فقط کمی زمان‌بر، فعالیت مستمر و البته صبر نیاز دارد.

البته قبل از پیدا کردن ادمین و یا انجام دادن مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد توسط تیم دیجیتال مارکتیینگ خود، می‌توانید با شرکت‌های فعال در زمینه‌ی مشاوره اینستاگرام در مشهد نیز گفتگویی داشته باشد تا تصمیم بگیرید کدام روش برای مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا دقیقاً در راستای اهداف و ترجیحات کسب‌وکارتان است. فارغ از همه‌ی این موارد ما قصد داریم در این مطلب هر‌ آن‌چه که لازم است در مورد مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا آن بدانید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد و تولید محتوا

اینستاگرام یکی از پنج پلتفرم پرکاربرد و پربازدید در میان پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی است که روزانه کسب‌وکارهای زیادی در آن فعالیت دارند. برای این‌که بتوانید مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا را هدفمند انجام دهید و مخاطبان خود را در این پلتفرم پیدا کنید، باید چند نکته و توصیه‌ی حرفه‌ای را در نظر بگیرید تا تبدیل به یک مدیر عالی در اینستاگرام در راستای اهداف‌تان شوید.

ابزار و وبسایت مدیریت پیج اینستاگرام

بهترین شیوه های اینستاگرام را دنبال کنید

قدم اول برای مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا این است که تمام پست‌های شما با استفاده از بهترین روش‌های که این پلتفرم در اختیارتان قرار می‌دهد در راستای افزایش فالوور و جذب مخاطب باشد. یکی از بهترین روش‌های مدیریت در این پلتفرم تولید محتوای جذاب است. تولید محتوای اینستاگرام مشهد محتوای جذاب به معنای جلب توجه مخاطب با استفاده از متن، جلوه‌ها و صدای جالب است.

با ترکیبی از فیلم‌ها یا عکس‌ها  چرخ‌فلک (carousel) بسازید و آن را در استوری قرار دهید. می‌توانید عکس محصول یا خدمات خود را در اسلاید اول نمایش دهید از زوایای مختلف به معرفی و برجسته کردن مزایا و ویژگی‌های محصول یا خدمات خود بپردازید. همچنین با قراردادن استوری‌ها، ریلیزها در بخش highlight مخاطبان خود را تشویق کنید تا با محصولات و داستان برند شما آشنا شوند.

برای پست‌های‌تان از یک شعار یا صدای خاص استفاده کنید تا مخاطبان خود را با آن تشویق کنید تا از خدمات شما استفاده کنند. در نهایت، همیشه در تولید محتوا از tags و هشتگ (#) استفاده کنید تا پست‌های‌تان را مخاطب‌ها راحت‌تر پیدا کنند. همچنین در مواقع لزوم شرکا و همکاران خود را tags  کنید یا اگر فروشگاهی دارید حتماً مکان کسب‌وکارتان را تگ کنید .

از ابزارهای مدیریت اینستاگرام استفاده کنید

امروزه ابزارهای مختلفی برای مدیریت صفحه و اکانت اینستاگرام وجود دارند که با استفاده از این افزارها می‌توانید مدیریت موثرتری در پست‌های اینستاگرام خود داشته باشید که شامل Pallyy، SocialBee، Sendible، Iconosquare، PromoRepublic، Shorby، SweepWidget، Tailwind و… می‌شود.

پروفایل خود را کارآمد کنید

برای مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد باید پروفایل‌تان گویای مشخصات کسب‌وکارتان باشد. یک کلمه اصلی باز خدمات‌تان را در نام پروفایل قرار دهید. به‌عنوان مثال اگر در زمینه‌ی طراحی داخلی کار می‌کنید، در نام کاربری‌تان حتماً کلمه داخلی را برای جذب کاربرانی که در نوار جستجوی اینستاگرام به دنبال این خدمات هستند، قرار دهید. همچنین باید از کلمات کلیدی در بیو و کپشن‌های پروفایل خود نیز استفاده کنید تا پروفایل‌تا برای نتایج جستجو بهینه‌سازی شود.

نظرات (comments) و پیام (direct) را  پاسخ دهید

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد فقط مبتنی بر ارسال محتوا نیست، بلکه در مورد ایجاد ارتباط نیز هست. برای توسعه و حفظ مخاطبان خود در اینستاگرام به سوالات آن‌ها پاسخ دهید، از فالوورهای خود برای حمایت آن‌ها تشکر کنید، آن‌ها را از محصولات و خدمات آینده مطلع سازید و منبعی پاسخگو در مورد برند خود باشید. تمام مشتریان ترجیح می‌دهند با کسب‌وکارهایی تعامل داشته باشند که به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهند، تعامل می‌کنند و اطلاعات مفید در اختیارشان می‌گذارند. یک ارتباط آرامش‌بخش باعث ایجاد اعتماد بین شما و مخاطبان‌تان می‌شود.

محتوا و پست خود را سازماندهی کنید

با استفاده از ابزارهای آنالیز اینستاگرام می‌توانید ببینید که کدام ساعت از روزهای هفته مخاطبان‌تان بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند، برهمین اساس محتواهای خود را با یک برنامه زمانی ثابت و منظم پست کنید. همچنین همیشه تمام عکس‌ها، ویدئوها و محتواهای خود را مرتب و منظم در یک مکان ذخیره کنید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی پست کنید و در صورت نیاز سریعاً به آن‌ها دسترسی داشته باشید. برای این‌کار می‌توانید از ابزار Later’s Media Library استفاده کنید تا همه محتوای خود را از یک مکان ذخیره، برچسب‌گذاری و در دسترس نگه دارید.

ادمین اینستاگرام در مشهد

کلمه ادمین (Admin) در اصل مخفف کلمه Administrator و به معنای مدیر است. با توجه به فراگیر شدن واژه ادمین در دنیای فناوری اطلاعات به‌تدریج و به‌مرور زمان واژه ادمین به شکل و تلفظ امروزی تغییر پیدا کرده است. در یک تعریف کلی ادمین اینستاگرام مسئول ایجاد و اجرای یک استراتژی به منظور رشد و حضور آنلاین یک کسب‌وکار یا برند در اینستاگرام است و به‌طورکامل وظیفه‌ی مدیریت و نظارت بر فعالیت‌های صفحه یا حساب اینستاگرام را برعهده دارد.

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

وظایف ادمین اینستاگرام در مشهد

وظایف ادمین اینستاگرام مشهد که قصد دارید مدیریت پیج خود را به وی بسپارید شامل موارد زیر است:

– ایجاد و ارسال محتوا از مطابق با نیاز و هدف کسب‌و‌کار یا برند

– نظارت و پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها

– تجزیه و تحلیل برای سنجش میزان دسترسی و اثربخشی پست‌ها

– ایجاد ایده‌های جدید برای محتوا و استراتژی‌های بازاریابی

– همکاری با سایر اعضای تیم مانند طراحان و بازاریابان

– استراتژی، تولید و نوشتن محتوا

– حذف کامنت‌های بی‌ادبانه و توهین‌آمیز

– ارسال استوری به‌صورت روزانه

– پاسخ به واکنش بازدیدکنندگان به استوری‌ها

– اتخاذ راهکارهایی برای افزایش بازدید و فالوورهای واقعی

– ایمن نگه داشتن صفحه و جلوگیری از هک شدن

– بهینه سازی موتور جستجوی اینستاگرام (SEO) و بهینه سازی کلمات کلیدی

– بررسی و تجزیه و تحلیل پیج اینستاگرام برای ارزیابی افزایش یا کاهش رشد صفحه

مقالات مرتبط » معرفی بهترین شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

مهارت های ادمین اینستاگرام در مشهد

ادمین اینستاگرام که قصد استخدام وی را دارید باید مهارت‌هایی را در زمینه‌ی مدیریت پیچ اینستاگران بداند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

– مهارت‌های ارتباطی عالی در نوشتار و گفتار

– توانایی انجام چند کار

– دارای روحیه بالا، انگیزه، صبر و خلاقیت

– دارای مهارت‌های سازمانی قوی

– مسلط به تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

– درک عمیق از الگوریتم‌ها و عملکرد اینستاگرام

– دارای مهارت‌های اولیه طراحی گرافیک

– آشنایی اولیه با سئو و هشتگ‌گذاری

– مسلط به ابزارهای آنالیز اینستاگرام

– تسلط نسبی به زبان انگلیسی

بهترین مشاور اینستاگرام در مشهد

مشاوره اینستاگرام در مشهد

یکی از روش‌های موثر در مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد این است که از یک مشاوره اینستاگرام در مشهد کمک بگیرید. آن‌ها می‌توانند یک تحول عظیم در حضور آنلاین شما ایجاد کنند. مشاوره اینستاگرام برای مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا، مانند یک راهنمای محلی عمل می‌کند. تصور کنید برای فعالیت کسب‌وکارتان وارد یک بازار واقعی با خیابان‌های شلوغ و کوچه پس‌کوچه مخفی شدیده‌اید اما نمی‌دانید که باید کجا بروید و چگونه در این بازار شلوغ خدمات یا محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهید.  اینجا است که کمک گرفتن از یک مشاوره اینستاگرام در مشهد که بازاری هیجان‌انگیز و مملو از مشتری و خریدار دارد، سودمند می‌شود.

برای مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد شما می‌خواهید که مردم نه تنها پست‌های شما را ببینند، بلکه با آن‌ها تعامل برقرار کنند، لایک بیشتر و افزایش فالوو را تجربه کنید و برندتان به‌شدت محبوب و پرطرفدار شود. مشاور اینستاگرام این بازی را می‌شناسد، در این زمینه مطالعه می‌کند و با ترفندهای این پلتفرم آشنایی کامل دارد؛ در نتیجه سکان این کشتی در دریای پرتلاطم را برای رسیدن به اسکله موفقیت به دست یک ناخدا راه بلد و خبره خواهید سپرد.

برای انتخاب مشاوره اینستاگرام در مشهد باید نکاتی را در نظر بگیرید که عبارتند از:

۱- برای رشد برند شما برنامه‌ریزی دارند. اولین و مهم‌ترین چیزی که باید در هنگام انتخاب مشاوره اینستاگرام در مشهد در نظر بگیرید، این است که مطمئن شوید که آن‌ها به رشد شما کمک می‌کنند. ابزارها و استراتژی‌ها مهم‌ترین عوامل رشد هستند. یک مشاور خوب اینستاگرام نه تنها در زمان حال به شما کمک می‌کند، بلکه شما را برای موفقیت در آینده نیز آماده می‌سازد از آن‌ها در مورد برنامه‌ریزی‌شان برای رشد کسب‌وکارتان بپرسید و بدانید که چگونه آن‌ها قصد دارند برند شما را به هدف برسانند؟

۲- سابقه آنها را بررسی کنید. قبل از هرچیزی نگاهی به کارهایی که این مشاور قبلا انجام داده است، بیندازید. آیا آن‌ها باعث رشد برندهای دیگر در اینستاگرام شده‌اند؟ آیا مشتریان از نتایج آن‌ها راضی هستند؟

۳- هزینه را بررسی کنید. استخدام مشاور برای مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد دقیقاً مانند سرمایه‌گذاری است اما مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری شما باید بدانید که برای مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا چقدر باید هزینه کنید و این هزینه‌‌ها شامل چه خدماتی می‌شود؟ تا وقتی که قرارداد برای‌تان شفاف نیست آن را امضا نکنید.

سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی کوکی

شرکت تبلیغاتی کوکی ارائه دهنده خدمات کامل از دیجیتال مارکتینگ در سطح شهر مشهد می باشد. که این خدمات شامل :

 1. طراحی وبسایت

طراحی وبسایت شامل انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی می باشد. که یکی از ارکان اصلی خدمات شرکت کوکی نیز به حساب می آید.

 1. تولید محتوا در مشهد

تولید محتوای اختصاصی ریشه هرکسب و کاری می باشد. که با تولید محتوا در مشهد می توانید نسبت به بهینه سازی کسب و کارتان حضور موثر تری در سوشال مدیا داشته باشید.

 1. تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

از اهمیت محتوای تصویری بخصوص ساخت تیزر تبلیغاتی مشهد در رشد کسب و کار آگاه هستید؟ با گسترش دنیای دیجیتال و حضور پلتفرم‌های مختلف مثل اینستاگرام، این عادت در افراد ایجاد شده است که بیشتر از محتواهای تصویری مثل تیزرها، ریلزها، ویدیوها، موشن گرافیک و موشن استوری استقبال کنند تا محتوای متنی. با توجه به این امر مهم که چشم‌ها عادت به دیدن تصاویر متحرک و فیلم دارند این نیاز را ایجاد می‌کند که تحولی جدید در دنیای تبلیغات نیز ایجاد شود.

 1. تدوین ویدئو در مشهد

اگر شما هم صاحب برند و کسب و کار خودتان هستید و دغدغه‌ این موضوع را دارید که محتواهایی با کیفیت در شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بگذارید، تدوین حرفه‌ای ویدیوهای خود را به ما بسپارید. آژانس کوکی با تمرکز بر تدوین ویدئو در مشهد به صورت حرفه‌ای می‌تواند به رشد سریع کسب و کار شما کمک کند و تجربه‌ای جدید برای شما و کاربرانتان خلق کند. برای اطلاع از تعرفه‌های ادیت ویدیو از طریق چنت آنلاین ارتباط بگیرید.

 1. عکاسی تبلیغاتی در مشهد

عکاسی تبلیغاتی در مشهد شاخه‌ای از عکاسی است که در آن هدف از عکسبرداری، تبلیغات است. در این سبک از عکاسی هدف تهیه عکس‌هایی است که جنبه‌های مختلف محصول را به تصویر می‌کشد تا مخاطب با تماشای عکس کنجکاو شده و احساس نیاز کند و محصول را خریداری کند. در عکسبرداری‌های تبلیغاتی خدمات یا محصولات به گونه‌ای به تصویر کشیده می‌شوند که نشان دهنده خاص بودن برند باشند.

 1. عکاسی صنعتی در مشهد 

یکی از ویژگی‌های مهم عکاسی صنعتی این است که با تکنیک‌های مختلف فضای خشک و بی روح صنایع را تبدیل به فضایی گرم می‌کند و به تصویر می‌کشد. یک عکاس صنعتی می‌کوشد که ارتباط بین ماشین آلات و افراد را به تصویر بکشد و پویایی کارخانه جات صنعتی را به خارج از فضای شهرک‌های صنعتی نمایش دهد.

مدیریت پیج مشهد

مدیریت پیج اینستاگرام مشهد یکی از خدمات اصلی شرکت کوکی می باشد که شما می توانید با دریافت خدمات مربوطه نسبت به آموزش اینستاگرام در مشهد و مدیریت پیج اینستاگرام خود اقدام فرمائید. توجه داشته باشید که با تولید محتوا نیز میتوانید پیشرو در صنعت و حوزه کاری خود باشید.

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد

خیلی از کسب و کارها به وسیله فعالیت در اینستاگرام تونستن به یکی از موفق‌ترین کسب و کارها در دنیا تبدیل بشن.‌ ریشه یابی از یک موفقیت ما رو به یک مدیر خوب می‌رسونه. پس یادتون باشه که مدیریت پیج اینستاگرام مهم‌ترین قدمی هست که در راستای پیشرفت در این پلتفرم باید بردارید. مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد و شهرهای دیگه شامل فعالیت‌های مختلفی می‌‌شه و مدیری که شما برای پیجتون انتخاب می‌کنید فقط مسئولیت جواب دادن به دایرکت ها رو نداره و هزارتا خدمات دیگه رو در اختیارتون قرار میده. جذب مشتری و افزایش فروش یکی از همین مزایا است که مدیریت درست پیج اینستاگرام به شما هدیه می‌ده.

افزایش فروش تضمینی اینستاگرام

دوره آزمون و خطا کردن گذشته و بهتره برید سراغ روش‌هایی که به شما تضمین می‌دن. این روزها کسب و کارها دیگه نه فرصت آزمون و خطا رو دارن و نه هزینه اش رو! اگه بخواید یکی یکی روش‌ها رو امتحان کنید، شک نکنید که از رقبا عقب می‌مونید. با مدیریت درست پیج، افزایش فروش شما تضمین می‌شه. اما مدیریت پیج مشهد دنیای گسترده‌ای داره و خودش شامل فعالیت‌های مختلفی می‌‌شه. برای افزایش فروش تضمینی اینستاگرام بهتره چند تا کار مهم انجام بدید:

۱- بیزنسی کردن اکانت اینستاگرام

اکانت‌های معمولی برای کسب و کار شما مناسب نیستن پس بهتره به سراغ اکانت‌های بیزنسی و پابلیک برید. اکانت‌های خصوصی به هیچ عنوان نمی‌تونن باعث پیشرفت کسب و کار شما بشن. پس اگه هنوز صفحه خودتون رو عمومی نکردین بهتره هرچه زودتر این کار رو انجام بدید. با بیزنسی کردن اکانت، می‌تونید بخشی از مسیر فروش تضمینی اینستاگرام رو طی کنید.

۲- رعایت هارمونی و رنگ کاور پست‌ها

باید پست‌ها رو جوری طراحی کرد که وقتی فردی وارد پیج می‌شه، در نگاه اول از هماهنگی و هارمونی رنگ‌ها لذت ببره. زیبایی‌های بصری به شدت می‌تونن باعث افزایش فروش و جذب مشتری بشن.

۴- هشتگ نویسی

هشتگ نویسی مثل یک میانبر عمل می‌کنه که شما رو سریع‌تر و راحت‌تر به هدفتون می‌رسونه. اما استفاده از هشتگ‌های موثر به یک مدیر قوی برای پیج هم احتیاج داره. با مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، می‌تونید به افزایش فروش تضمینی اینستاگرام از طریق هشتگ‌ها دست پیدا کنید.

برگزاری کمپین فروش۵-

کمپین‌های فروش در افزایش فروش محصول شما می‌تونن تاثیرگذار باشن اما همه این کمپین ها به برنامه‌ریزی و سناریو‌نویسی دقیق احتیاج دارن که باید از طریق مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد انجام بشه.

انتخاب ادمین اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، یک انتخاب خیلی مهم هست که تاثیرات مهمی روی کسب و کار شما داره. اما اگه نتونید در این انتخاب، موفق عمل کنید، ممکنه همه چیز برعکس بشه و مدیریت اشتباه کسب و کار شما، مانع پیشرفتتون بشه. برای انتخاب  مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد بهتره از چند تا فیلتر مهم عبور کنید. در ادامه این فیلترها رو معرفی می‌کنیم

۱-  باید به الگوریتم‌های اینستاگرام مسلط باشه

تسلط مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به الگوریتم‌ها، مهم‌ترین چیزه. اگه یک مدیر، اینستاگرام رو به خوبی نشناسه. نمی‌تونه کسب و کار شما رو در این پلتفرم بالا ببره و در نتیجه، خروجی خوبی هم براتون حاصل نمی‌شه.

۲- دیدن نمونه کارها

برای مطمئن شدن از مدیریت پیج‌ مشهد، بهتره تا نمونه کارهای قبلی رو هم مشاهده کنید. اینطوری می‌تونید آینده پیج خودتون رو ببینید و بر اساس خروجی نمونه کارها تصمیم بگیرید.

۳- جواب دادن به دایرکت‌ها

این موضوع یکی دیگه از ویژگی‌های مهمی هست که مدیر پیج‌ می‌تونه داشته باشه. برخورد خوب و مناسب ادمین با مردم، می‌تونه افزایش فروش شما رو به همرا داشته باشه.

وظایف مدیر اینستاگرام مشهد

یک مدیر اینستاگرام خوب، وظایف مخصوص به خودش رو داره و آشنایی شما به وظایف مدیریت پیج، می‌تونه بهتون کمک کنه تا پیشرفت بهتری داشته باشید.  پیج

وقت شناس بودن و توجه به زمان مناسب برای پست گذاشتن

خلاق بودن و ایده‌پردازی با توجه به پرسونا مخاطب و هدف کسب و کار

تولید محتوا ویدیویی و تصویری

موارد بالا، مهم‌ترین وظایفی هست که باید برای مدیریت پیج مشهد در نظر گرفت. بهتره برای اعمال این کارها و مدیریت پیج مشهد، با آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی مشورت کنید تا روند کاریتون به خوبی پیش بره. مدیر پیج مشهد، وظیفه‌‍‌های مهمی رو بر عهده داره پس بهتره سرنوشت کسب و کارتون رو به دست افراد شایسته و کارآمد بسپارید.

برای مدیریت پیج اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه کرد؟

تولید محتوا جذاب یکی از مهم‌ترین وظایف ادمین هست پس در نتیجه به یک تقویم محتوایی و استراتژی دقیق هم برای این کار احتیاج دارید. با این کار افزایش فالور رو هم به دنبال خواهید داشت. مدیریت پیج اینستاگرام با توجه به هرکاری متفاوت خواهد بود. در ادامه به چند نکته مهم دیگه که حتما باید رعایت کنید اشاره می‌کنیم.

۱- ارتباط موثر با مخاطب و ایجاد یک رابطه پایدار

۲- افزایش آگاهی مخاطب از برند شما و برندسازی مناسب

۳- طراحی گرافیکی مناسب و جذاب برای پیج

۴- پاسخگویی مناسب و به موقع به فالورها

 

سرعت پیشرفت دنیای دیجیتال و تکنولوژی داره با سرعت نور رقابت می‌کنه و شما هیچ جوره نباید از این رقابت عقب بمونید! پس به یک مدیر خوب احتیاج دارید که بتونه همه ابعاد کسب و کارشما رو به خوبی مدیریت کنه و وظایفش رو درست انجام بده. ادمین پیج اینستاگرام درست مثل یک مدیر برای کسب و کار شما عمل می‌کنه. ادمین باید محتوای درست رو در زمان درست انتشار بده به طوری که باعث افزایش جذب فالور بشه. البته همه کار یک‌ ادمین اینستاگرام به اینجا ختم نمی‌شه.  آیا می‌دونید وظایف ادمین اینستاگرام چیه؟ آگاهی از این وظایف باعث میشه تا شما فرد مناسبی رو برای مدیریت پیج اینستاگرام انتخاب کنید و حواستون به فعالیت‌های اون آدم باشه. قبل از اینکه با وظایف ادمین آشنا بشیم بهتره که بدونید اصلا ادمین چیست؟

ادمین اینستاگرام در مشهد چیست؟

اسم ادمین رو به فردی نسبت میدن که مدیر یک پلتفرم خاص هست و وظایف مخصوص خودش رو هم بر عهده داره. ادمین اینستاگرام هم دقیقا همین کار رو می‌کنه. یعنی مدیریت یک پیج یا صفحه در اینستاگرام رو بر عهده داره. اگه ادمین به وظایف خودش آگاه باشه باعث افزایش فالور می‌شه و در نتیجه درآمدزایی بیشتری رو هم به همراه داره.

۵ وظیفه اساسی ادمین اینستاگرام در مشهد

با خوندن این قسمت می‌تونید در انتخاب ادمین تبلیغاتی اینستاگرام حرفی برای گفتن داشته باشید.

۱- تولید محتوا اینستاگرام در مشهد

تولید محتوا یکی از وظایف اساسی ادمین اینستاگرام است. حالا این محتوا می‌تونه محتوای تصویری یا متنی باشه اما حتما باید با پیج تناسب داشته باشه. محتوا کارآمد می‌تونه به افزایش فالور در اینستاگرام کمک بزرگی کنه و این از مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام است. تولید محتوا در اینستاگرام به تسلط به بعضی از نرم‌افزار‌های گرافیکی هم احتیاج داره که در قسمت‌های بعدی درباره بعضی از این نرم‌افزارها صحبت می‌کنیم.

۲- پاسخ دادن به کامنت ها و تعامل با فالور

سر و سامون دادن به کامنت‌ها و دایرکت‌های پیج، یکی دیگه از وظایف ادمین اینستاگرام است. ادمین وظیفه داره علاوه بر جواب دادن به کامنت‌ها، کامنت‌ها و نظرات نامناسب رو هم حذف کنه و روی اون‌ها کنترل داشته باشه. همه این کارها به تعامل بهتر با مخاطبین کمک می‌کنه و چه چیزی بهتر از تعامل قدرتمند با مخاطب؟

۳- تسلط نسبی به زبان انگلیسی

این روزها بدون تسلط نسبی به زبان انگلیسی نمیشه قدم از قدم برداشت! در دنیای دیجیتال و به خصوص پلتفرم اینستاگرام، شما حتما باید تسلط نسبی به زبان انگلیسی داشته باشید تا معنی یک سری از اصطلاحات رو بفهمید. تولید محتوا و فعالیت در دنیای دیجتال، به شدت به تسلط شما به زبان انگلیسی وابسته است.

۴- آشنایی کامل با اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرم پیچیده‌ای نیست اما برای پیشرفت در اون باید ادمینی رو استخدام کنید که به طور کامل با فضای اینستاگرام آشنایی داشته باشه. آشنایی با ترفندهای جذب فالور از وظایف دیگه ادمین است. اگه تجربه چندانی درباره نحوه جذب فالور در اینستاگرام ندارید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله نحوه افزایش فالور در اینستاگرام رو مطالعه کنید. اینکه چه زمانی از روز برای پست و استوری گذاشتن می‌تونه بهتر باشه یا اینکه چه موضوعاتی می‌تونه تعامل بیشتری با مخاطب برقرار کنه، همگی به آشنایی با اینستاگرام وابسته است که از وظایف ادمین اینستاگرام به شمار میاد.

۵- توجه به امنیت صفحه

یکی دیگه از وظایف ادمین اینستاگرام، حفظ امنیت پیج است. ادمین شما باید بتونه از کسب و کارتون در برابر افراد سودجو محافظت کنه و برای این کار باید از رمزهای قوی برای پیج استفاده کنه تا از قابلیت دسترسی هکرها به پیج جلوگیری بشه. مخصوصا پیج‌هایی که به موضوعات مهم می‌پردازند یا اشخاص مهمی صاحب اون ها هستن، حتما باید به موضوع امنیت پیج توجه بیشتری داشته باشن.

مهارت‌هایی که ادمین اینستاگرام باید داشته باشه!

اگه شما هم به ادمین شدن فکر می‌کنید یا دوست دارید برای پیج شخصیتون، ادمین داشته باشید،‌ بهتره با مهارت‌هایی که یک ادمین باید داشته باشه به خوبی آشنا باشید.

 • تسلط به برنامه‌های تولید محتوا

برای تولید محتوا در پیج اینستاگرام، ادمین باید به بعضی از نرم‌افزار‌های اینستاگرام تسلط کامل داشته باشه. نرم افزارهایی مثل اینشات، لایتروم، پیکسارت و خیلی از نرم‌افزار‌های دیگه، مخصوص تولید محتوا جذاب در اینستاگرام هستن، به خصوص نرم افزار اینشات، که می‌تونه محتوا اینستاگرام رو روی یک دست بچرخونه! اگه ادمین اینستاگرام با این برنامه‌ها آشنایی کافی نداشته باشه، بدون شک نمی‌تونه محتوا مناسبی رو هم برای پیج شما تولید کنه.

 • آشنایی با روانشناسی

شاید عجیب به نظر بیاد، اما یک ادمین خوب باید با تکنیک‌های روانشناسی هم تا حدودی آشنا باشه. وقتی ادمین، نقاط قوت و ضعف مخاطبش رو به خوبی بشناسه، می‌تونه با تکنیک‌های روانشناسی به خوبی به اون‌ها پاسخ بده اما شناخت کم از مخاطب ممکنه باعث انجام حرکت‌های اشتباه بشه. وقتی ادمین کمی با تکنیک‌های روانشناسی آشنا باشه، می‌تونه نیاز‌سنجی مخاطب رو به خوبی انجام بده و با استفاده از قلاب‌های قوی، مخاطب رو به دام بندازه.

 • آشنایی با کپی

ادمین باید توانایی این رو داشته باشه تا با کپی کردن ایده‌های خلاقانه از جاهای مختلف، بتونه یک محتوای یونیک تولید کنه. شاید کپی و محتوا یونیک یک پارادوکس به نظر بیاد، اما حقیقت اینه که شما باید جرقه اولیه رو از بقیه بگیرید و با تغییر دادن یا بال و پر دادن به اون جرقه، یک محتوا انحصاری و جذاب تولید کنید.

 • مهارت در کپشن نویسی

یک ادمین خوب، باید یک نویسنده خوب هم باشه و بتونه کپشن‌های خوبی بنویسه. استفاده از قلاب محتوا برای ابتدا کپشن، استفاده از مهارت کپی‌رایتینگ و کلمات قدرت در کپشن، می‌تونه یک خروجی عالی برای پیج شما به همراه بیاره که حتی اگه محتوا تصویری چندان قوی نبود، مخاطب وادار بشه تا کپشن شما رو مطالعه کنه. یادتون باشه که کپشنی که می‌نویسید باید با پستی که منتشر کردید رابطه مستقیم داشته باشه. کپشن شما بهتره یک کال تو اکشن قوی هم داشته باشه تا مخاطب رو به انجام یک کار دعوت کنه. از مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام استفاده از کال تو اکشن های مناسب و قوی هست.

 • قدرت تعامل بالا

یک آدم خجالتی نمی‌تونه به خوبی با مخاطبین پیج تعامل داشته باشه. در واقع ادمین اینستاگرام مدام باید با آدم‌های مختلف در ارتباط باشه و این موضوع قدرتیه که هرکسی نداره. اگه قراره ادمین مورد نظر شما، مدام با بقیه در تعامل و صحبت باشه و یا حتی گاهی اوقات از خودش هم ویدیو منتشر کنه، بهتره که فردی رو انتخاب کنید که از قدرت بیان خوبی هم برخوردار باشه. تعامل قدرتمند باعث ایجاد مخاطب پایدار میشه و این دقیقا همون چیزیه که شما می‌خواید.

انفجار فروش با ادمین حرفه‌ای اینستاگرام در مشهد

اگه صفحه‌ای داشته باشید که هدف اون صفحه فروش کالا یا خدمات باشه، حتما رویای شما هم انفجار فروش هست! هیچی مثل فروش بالا نمی‌تونه شما رو به پول برسونه و این چیزیه که هر کسی به دنبالشه! خلاقیت و نوآوری ویژگی اصلی ادمین حرفه‌ای اینستاگرام هست. یک فرد خلاق باعث ایجاد تمایز بین شما و رقبا می‌شه و کاری می‌کنه که مخاطب شما حس کنه چرا باید به سمت شما کشیده بشه؟ ادمین حرفه‌ای به دنبال فریب مخاطب نیست و حقیقت رو بیان می‌کنه. بهتره درباره محصول یا خدمات خودتون صادق باشید و بیش از اندازه از اون ها تعریف نکنید. یکی دیگه از ویژگی‌های یک ادمین حرفه‌ای اینستاگرام این است که روحیه انتقادپذیری بالایی داره و با کامنت ها و نظرات منفی دست از تلاش برنمی‌داره. بهتره قبل از تولید محتوا، به این توجه کنید که مخاطب‌های شما گوناگون هستند و ممکنه بعضی از اون‌ها محتوا شما رو دوست نداشته باشن و بهتون انتقاد کنند. داشتن روحیه کار تیمی می‌تونه ادمین رو در کارش موفق‌تر کنه. وقتی ادمین اینستاگرام شما با گروه‌های بازاریابی و دیگر کسب و کارها به خوبی در ارتباط باشه، می‌تونه از تجربیات و دانش اون ها هم برای ارتقا شما کمک بگیره. اگه نمی‌خواید در کارتون شکست بخورید، بهتره ادمین‌های که پیگیری لازم رو ندارن انتخاب نکنید. فردی که پیگیر نباشه، نمی‌تونه به خوبی نیازهای مخاطب رو دنبال کنه و راهی برای برطرف کردن اون ها ارائه بده. ممکنه در روند ارتقا پیج اتفاق‌های غیر منتظره‌ای رخ بده، ادمین حرفه ای اینستاگرام باید بتونه در اون شرایط، اضطراب خودش رو مدیریت کنه و اوضاع رو دوباره به شرایط اولیه برگردونه.

سخن آخر

با توجه به سرعت فوق‌العاده دنیای دیجیتال شما هم باید به کسب و کارتون سرعت بدید. بازاریابی دیجیتال منجر به شناخته شدن محصول، خدمات و کسب و کار شما می‌شه. این روزها دیگه نمیشه در پستو خانه به ثروت رسید و باید کسب و کار خودتون رو در دنیای دیجیتال فریاد بزنید. استفاده از ادمین حرفه‌ای اینستاگرام می‌تونه کسب و کار شما رو هم به یک کسب و کار حرفه‌ای تبدیل کنه. حالا چطور باید آدم مناسب این کار رو پیدا کرد؟ آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی، از صفر تا صد کسب و کار دیجیتال با شما است و همراهیتون می‌کنه تا هدف‌های ذهنیتون‌ رو به واقعیت متصل کنید. کوکی خدمات مختلفی در زمینه اینستاگرام، تولید محتوا و خدمات وبسایت بهتون ارائه می‌ده و شما رو به یک کسب و کار پولساز تبدیل می‌کنه.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

8 پاسخ

  1. مهدی عزیز برای بهبود پیج اینستاگرام خود می توانید اقدامات زیر را انجام بدهید.
   ۱ – ابتدا رقبای خود را انالیز کنید و ایده بگیرید
   ۲ – از ابزارهای گرافیکی استفاده کنید.
   ۳ – و استوری های جذاب بسازید.

   و درنهایت پیشنهاد میکنم از صفحه تیزر تبلیغاتی در مشهد دیدن فرمائید تا ایده تولید محتوای ویدئویی نیز کسب کنید.

 1. برای مدیریت پیج اینستاگرام و جذب فالور تیزرهای تبلیغاتی بهتره یا عکس؟
  کدومش فروش بیشتری رو تضمین میکنه؟
  و اینکه کارِ ساخت تیزر هم با ادمینه؟
  میشه یک راهنمایی کنید

 2. سلام من اگه بخوام مدیریت پیج اینستاگرام خودم رو به ادمین بسپارم، باید چه توقعاتی ازش داشته باشم. یعنی یکادمین کلا چه وظایفی داره

  1. باران عزیز سلام.
   ادمین اینستاگرام مشهد شما وظایف مختلف از جمله:
   ۱ – انتشار محتوا پست و استوری
   ۲ – هشتگ گذاری
   ۳ – پاسخدهی به دایرکت و کامنت ها
   و… را دارد که مهم ترین بخش وظیفه ادمین تولید محتواست که توسط شرکت کوکی به بهترین نحو انجام خواهد شد.
   در صورتی که نیاز به تولید محتوای ویدئویی و ساخت تیزر تبلیغاتی هم نیاز داشتید می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین