مشاوره تبلیغات اینستاگرام

مشاور تبلیغات اینستاگرام + نکات مهم اینستاگرام مارکتینگ

تبلیغات مهم نیست! این اشتباه ترین جمله‌ایه که یک کسب و کار می‌تونه به خودش بگه و همه رویاهاش رو نابود کنه. انجام دادن کار مهم نیست بلکه این چطور انجام دادنش هست که اهمیت بالایی داره! اینستاگرام پرطرفدارترین پلتفرم جهان است که با وجود یک میلیارد کاربر فعال در خودش، به شما این امکان رو می‌ده که کسب و کارتون رو در این پلتفرم، دیجیتال کنید. بهتره هرچه زودتر دست به کار بشید و با استفاده از مشاور تبلیغات اینستاگرام به سمت کسب و کار دیجیتال پیشروی کنید. بعد از تولید محتوا، تبلیغات در اینستاگرام مهم‌ترین قدم‌ برای پیشرفت در کسب و کار اینترنتی به حساب میاد، اما مهم اینه که چطور این کار رو انجام بدید! آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی در همه زمینه‌ها و به خصوص تبلیغات اینستاگرام، بهتون مشاوره رایگان و کامل ارائه می‌ده.

اهمیت مشاوره اینستاگرام

به طور کلی مشاوره کسب و کار و اینستاگرام اولین قدمی هست که شما باید در این راه بردارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره کسب و کار،پیشنهاد می‌کنیم مقاله کوکی رو در این زمینه مطالعه کنید. واضحه که برای سریع‌تر رسیدن به نتیجه دلخواه و اشتباه نکردن در این مسیر بهتره از افراد خبره در این کار مشاوره دریافت کنید، شاید در گذشته پیشرفت در اینستاگرام راحت‌تر بود اما امروزه با افزایش تعداد رقبا، حتما به یک مشاور اینستاگرام احتیاج پیدا می‌کنید تا راه و چاه رو نشونتون بده. برای تبلیغات در اینستاگرام به چیزهای مختلفی احتیاج دارید که ارتباط با مشاور می‌تونه به طور کامل مسیر رو براتون روشن کنه. اون هم کاملا رایگان! بدون استفاده از مشاوره، شما زمانبندی مناسب برای تبلیغات، استراتژی‌های افزایش فالور در اینستاگرام و تحلیل پیج رقبا رو از دست می‌دید.

۶ وظیفه مهم مشاور تبلیغات اینستاگرام

اگه مشاور تبلیغات اینستاگرام کار خودش و درست انجام بده، شما می‌تونید به ۵ مورد زیر به راحتی دست پیدا کنید.

۱- مدیریت پست‌های اینستاگرام

یکی از کارهایی که مشاور تبلیغات برای شما انجام می‌ده، اینه که بهتون می‌گه چطور به وسیله تبلیغات، پیج اینستاگرام رو مدیریت کنید. مشاور می‌دونه که تبلیغات شما باید در چه زمانی انجام بشه تا بیشترین تاثیر رو داشته باشه. تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می‌دید کاملا روی پست‌هایی که در پیج به اشتراک گذاشته می‌شه تاثیر داره.

۲- افزایش فالور

یکی از اصلی‌ترین وظایف مشاور اینستاگرام، افزایش فالور برای پیج کاری شما است. اون می‌دونه که چه روش‌هایی در جذب فالور موثره. برای افزایش فالور هم روش‌هایی ارگانیک و رایگان وجود داره و هم روش‌ هایی از طریق تبلیغات! مشاور تبلیغات اینستاگرام کوکی به هر دو این‌ها مسلطه اما در این مقاله قراره که بیشتر روی تبلیغات در اینستاگرام تمرکز کنیم.

۳- بررسی آماده بودن پیج شما برای تبلیغات

قبل از اینکه برید سراغ تبلیغات برای پیج، باید بررسی کنید که آیا کسب و کار شما برای تبلیغ گرفتن آماده است؟ آنالیز پیج برای تبلیغات، نکته مهمیه که نمیشه به همین راحتی ازش گذشت. مواردی مثل تعیین کال تو اکشن مناسب، تعداد پست‌های کافی، استوری‌های باکیفیت و میزان فالور بالای ۲ هزار تا همگی از عواملی هستند که برای شروع تبلیغات یک پیج به اون ها احتیاج داریم.

۴- تحلیل پیج رقبا

یکی دیگه از وظایفی که مشاور تبلیغات بر عهده داره، تحلیل رقبای هم صنف شما است. مشاور باید بررسی کنه که اون ها برای تبلیغات موثر چه فعالیتی انجام دادن؟ تا بتونه بهتر به نقاط قوت و ضعف اون‌ها دست پیدا کنه. و وقتی این اتفاق افتاد، به شما می‌گه که چطور باید نقاط ضعف اون‌ها رو تکرار نکنید و نقاط قوت رو در نظر بگیرید.

۵- انتخاب بهترین اینفلوئنسر برای تبلیغات

اطلاعاتی که مشاورین نسبت به اینفلوئنسرها دارن رو‌ هیچکس نداره! انتخاب اینکه چه اینفلوئنسری مناسب تبلیغات برای کسب و کار شما است رو بهتره به مشاور تبلیغات اینستاگرام بسپارید. موضوع پیج یک اینفلوئنسر خیلی در تبلیغات شما تاثیر گذاره. مثلا اگه شما یک صفحه فروش لباس دارید، بهتره تبلیغات اینستاگرام رو هم به عهده اینفلوئنسری بسپارید که دستی بر زمینه مد و فشن داره.

۶- تدوین استراتژی تبلیغات

شما به تنهایی نمی‌تونید از پس تدوین یک استراتژی دقیق و کاربردی برای تبلیغات در اینستاگرام بر بیاید. اینجا است که مشاوره تبلیغات اینستاگرام به دادتون می‌رسه و براتون استراتژی تدوین می‌کنه. بدون تدوین یک استراتژی تبلیغاتی مناسب، پیج شما نمی‌تونه رشد کنه. یک استراتژی تبلیغاتی باید بر اساس ترجیحات، اهداف و بودجه شما باشه. علاوه بر اون شما برای ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی به تعیین بودجه بندی هم احتیاج دارید. بهتره قبل از شروع داستان، میزان دقیق بودجه خودتون رو با مشاور در میون بگذارید. علاوه بر اون، شما برای برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی هم به تعیین بودجه احتیاج دارید. پس بهتره که گربه رو دم حجله کشت تا با مشکل مواجه نشید.

مشاوره اینستاگرام برای چه کسانی مناسب نیست؟!

مشاوره اینستاگرام برای همه کسب وکارهای دیجیتال که در این پلتفرم فعالیت دارن، مناسب هست. مهم نیست که در چه مرحله‌ای از کسب و کارتون باشید، همین که حتی قصد فعالیت در اینستاگرام رو هم داشته باشید؛ کافیه تا به مشاوره احتیاج پیدا کنید.اگه دوست دارید در مدیریت پیج اینستاگرام پیشرفت کنید و دانش کاملی در این زمینه داشته باشید؛ بهتره مقاله مدیریت پیج اینستاگرام رو حتما مطالعه کنید.

عواقب منفی مشاوره نگرفتن

بدون مشاوره تبلیغات اینستاگرام، انگار شما در مسیری پا گذاشتید که هیچ شناختی ازش ندارید. مشاور تبلیغات اینستاگرام درست مثل یک چراغ قوه در تاریکی این راه عمل می‌کنه. اما حرکت در این مسیر بدون مشاوره عواقبی رو داره که در ادامه بیان می‌کنیم:

۱- هدر دادن سرمایه

اگه می‌خواید سرمایتون رو هدر بدید، بهترین راه اینه که بدون استفاده از مشاوره وارد بازار تبلیغات بشید.‌ تبلیغات پروسه هزینه‌بری هست اما اگه درست در این مسیر قرار بگیرید، چند برابر هزینه‌ای که پرداخت کردید بهتون برمی‌گرده. بدون اطلاعات کافی در این زمینه، ممکنه تبلیغی رو انجام بدید، اما اون تاثیر و نتیجه‌ای که باید رو دریافت نکنید.‌ در این حالت شما فقط پولتون رو هدر دادید.

۲- هدر دادن زمان

ممکنه شما ساعت‌ها وقت بذارید تا برای تبلیغات در اینستاگرام ایده‌های جدید و جذاب تولید کنید، اما چون روش‌ اجرایی این ایده‌ها رو به درستی نمی‌دونید، با مشکل مواجه بشید. مشاوره گرفتن بهتون نظم می‌ده و باعث می‌شه تا در جریان روش اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و روش‌های دیگه تبلیغات نیز باشید.

۳- از دست دادن مخاطب

ممکنه با یک تبلیغ اشتباه، میزان زیادی از مخاطبین خودتون رو از دست بدید. قبل از تبلیغات، لازمه که مخاطبین هدف خودتون رو بشناسید و متوجه بشید که چه نوع از تبلیغات به مذاق اون ها خوش میاد؟! حتی ممکنه با اجرای تبلیغ‌های بدون استراتژی، اعتماد مخاطب خودتون رو هم از دست بدید و هیچ چیز برای یک کسب و کار، گرون تر از این تموم نمیشه!

۴- محروم شدن از ارتباطات!

یکی از مهم‌ترین ضررهایی که یک کسب و کار بدون استفاده از مشاوره دریافت می‌کنه، محروم شدن از ارتباط با آدم‌هاییه که می‌تونن خیلی بهش کمک کنن. وقتی شما با مشاور در ارتباط باشید اون می‌تونه یک‌ پل ارتباطی بین شما، اینفلوئنسرها و حتی هم صنف‌هایی باشه که می‌تونن بهتون کمک کنن.

عواقب منفی مشاوره نگرفتن

۴ ویژگی اساسی مشاور تبلیغات مناسب

هرکسی که ادعای مشاور بودن داشته باشه، طبیعتا نمی‌تونه به خوبی شما رو راهنمایی کنه. مشاور تبلیغات اینستاگرام سه ویژگی اصلی داره که در ادامه به معرفی این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

۱- تسلط به فضای اینستاگرام
آشنایی مشاور با اینستاگرام، مهم‌ترین ویژگی‌‌ای هست که یک مشاور مناسب باید داشته باشه. وقتی فردی می‌تونه شما رو در یک زمینه راهنمایی کنه که خودش تسلط کامل به اون موضوع داشته باشه.
۲- همراهی و روحیه کمک‌کننده
اینکه مشاور تبلیغات اینستاگرام به شما دلگرمی بده و از سوال‌های متعددتون خسته نشه خیلی مهمه! این حق شما است که هرچیزی رو که در ذهنتون می‌گذره با مشاور در میون بگذارید.
۳- منظم و برنامه‌ریز
اگه مشاور شما انسان دقیق و منظمی نباشه، کسب و کارتون رو هم جدی نمی‌گیره و نمی‌تونه به خوبی استراتژی تبلیغات اینستاگرام رو تدوین کنه.
۴- خلاق و ایده‌پرداز
این روزها خلاقیت حرف اول رو میزنه و باعث می‌شه تا نسبت به رقبا وجه تمایز پیدا کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی خلاق‌ترین آژانس در تولید محتوا و ایده‌پردازی برای تبلیغات شما است.

سخن آخر

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام وعده یک کسب و کار موفق رو به شما می‌ده و این وعده با دریافت مشاوره از کوکی به حقیقت می‌پیونده. آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی یکی از بهترین شرکت‌های تبلیغاتی در مشهد است که با مشاوره جامع و کاملا رایگان اون می‌تونید همه ابهامات و سوالاتتون رو برطرف کنید. برای دریافت مشاوره از تیم ما، هیچ محدودیت زمانی وجود نداره و می‌تونید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای هرسوالی که دارید بپرسید. چون هدف کوکی برطرف کردن ابهامات ذهن شما است.

Rate this post

حلما دهقان

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین