تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی

ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی

بحث داغِ ایرانِ امروز، شده مهاجرت!‌ همه افراد به نحوی دنبال کسب اطلاعات در این زمینه هستن. اما بهترین راهی که شما می‌تونید شرکت مهاجرتی خودتون رو به بقیه معرفی کنید؛ از طریق دنیای مجازی هست و محبوب‌ترین محتوا در دنیای مجازی، تیزر تبلیغاتی مهاجرتی به شمار میاد. به نظر شما فرق یک شرکت مهاجرتی خوب با یک شرکت مهاجرتی معمولی چیه؟ چیزی که می‌تونه شرکت مهاجرتی شما رو به یک شرکت عالی در ذهن مخاطب تقدیم کنه، تبلیغات هست. حالا تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه؟ طبیعتا این تیزر با یک تیزر تبلیغاتی برای لباس فروشی زمین تا آسمون تفاوت داره. در ادامه می‌خوایم دریایی از اطلاعات رو درباره اینکه چطور یک تیزر تبلیغاتی عالی برای شرکت مهاجرتی بسازیم در اختیارتون قرار بدیم.

تماس با کوکی

بهترین شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

همون‌طور که گفته شد تبلیغات موثر می‌تونه تغییرات بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کنه‌. این تغییرِ بزرگ رو به کوکی بسپارید! آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی، شیرینی کسب و کارِ شما است که با تبلیغات اصولی و ارائه انواع خدمات مختلف، آغوش دنیای دیجیتال رو به روی شما باز می‌کنه. اگه قصد ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی رو دارید یا در هر زمینه‌ دیگه ای فعالیت می‌کنید، کوکی بهترین انتخاب برای شما است چون امتحانش رو پس داده. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات، از تیمِ کوکی مشاوره رایگان دریافت کنید.

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر شرکت‌های مهاجرتی

یک لحظه چشماتون رو ببندید و تصور کنید فردی هستید که قراره مهاجرت کنه و می‌خواد یک شرکت مهاجرتی خوب پیدا کنه! با دیدن یک تیزر تبلیغاتی از اون شرکت بیشتر مجذوب می‌شید یا بدون تیزر؟ ویدیو تبلیغاتی می‌تونه باعث جلب اعتماد مخاطب بشه و همین اعتماد یکی از مهم‌ترین نکات در دنیای کسب و کاره! وقتی ویدیو شما وایرال بشه مشتریاتون هم چند برابر می‌شن. شک نکنید که بازار آژانس‌های مهاجرتی یکی از داغ‌ترین بازار‌ها است اما اگر در فضای دیجیتال فعالیت نداشته باشید، بدون شک پیشرفتی در کار نخواهد بود. چون این روزها دیگه کسی در خیابون به دنبال شرکت مهاجرتی نیست و همه از طریق سرچ کردن در دنیای مجازی نیازهاشون رو برطرف می‌کنن. با وجود تبلیغات ویدیویی برند شما به مردم معرفی می‌شه و این شناخت، پول بیشتری رو به همراه داره. اگر در ابتدای کار هستید، بدون شک به ساخت تیزر تبلیغاتی احتیاج دارید.

چه نوع تبلیغاتی ویدئویی موفق‌تر خواهند بود؟

یادتون باشه که تبلیغاتی موفق‌تره که پرسونای مخاطب خودش رو به خوبی بشناسه و از جذابیت‌های بصری به اندازه کافی برخوردار باشه. در ادامه به چند مورد از ویژگی‌های یک ویدیو تبلیغاتی آژانس مهاجرتی خوب اشاره می‌کنیم.

  • کوتاه بودن ویدیو

هنر سناریو نویس و بازاریاب اینجا است که مشخص می‌شه. اینکه در کوتاه‌ترین مدت بشه بهترین تاثیر رو گذاشت و  تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی رو به عالی‌ترین نحو تولید کرد. مردم این روزها حوصله تبلیغات طولانی و شنیدن تعریف‌های شما رو از خودتون ندارن. به همین دلیل لازمه که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیشترین و بهترین تاثیر رو داشته باشید.

  • اشاره به نکات کلیدی در ویدیو

اگر دوست دارید مخاطب رو فراری بدید، به زیاده‌گویی در ویدیو بپردازید و اونقدر از خودتون تعریف کنید تا مخاطب از ارتباط با شما کاملا پشیمون بشه! یادتون باشه که وظیفه شما اینه که با توجه به نیاز مشتریانتون تولید محتوا در مشهد کنید. پس به توضیح نکات کلیدی در کسب و کارتون و اینکه چطوری می‌تونید نیار مخاطب رو به بهترین نحو ارضا کنید بپردازید.

  • استفاده از ویدیوهای موشن گرافیک

اگه شرکت‌های مهاجرتی مختلف رو بررسی کنید می‌بینید که معمولا نمونه کار تیزر تبلیغاتی مهاجرت در قالب موشن گرافیک طراحی شده و کم‌‌تر تیزرهای رئال رو می‌بینیم. مزیت ویدیوهای موشن گرافیک اینه که به جذاب‌ترین شکل ممکن می‌تونه پیام رو به مخاطب انتقال بده. جذابیت تیزرهای موشن‌گرافی بالاتر از تیزرهای رئاله و یک نکته مثبت برای تبلیغات شما به شمار میاد.

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی برای شرکت مهاجرتی

تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی یک سکوی پرش برای شما است. پس باید درست و اصولی در این زمینه آموزش ببینید. نرم افزارهای مختلفی برای ساخت تیزر تبلیغاتی وجود دارن و اگه با اون ها آشنایی ندارید؛ پیشنهاد می‌کنیم مقاله نرم افزار ساخت تیزر با موبایل رو بخونید. ملزومات ساخت تیزر تبلیغاتی برای شرکت مهاجرتی صرفا به چندتا نرم افزار ختم نمیشه، علاوه بر خلاقیت به شناخت درست مخاطب هم احتیاج داره حالا به نظرتون می‌تونید تنهایی از پسش بر بیاید؟ در ادامه به چند قدم اصلی برای آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی اشاره می‌کنیم.

  • مشخص کردن هدف مخاطب

قبل از ساخت تیزر،‌ باید مخاطب و هدف اون رو به خوبی بشناسید. چه افرادی از جامعه مخاطب شما هستن؟ چه شغلی دارند و چندساله هستن؟ پاسخ همه این سوال‌ها باعث می‌شه تا شما هدف مخاطب رو بهتر بشناسین. از خودتون بپرسید که هدف مخاطب از برقراری ارتباط با شما چیه؟ و با توجه به جواب سوال، ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی رو شروع کنید.

  • انتخاب نوع ویدیو متناسب با پرسونا مخاطب

بعد از اینکه مخاطب رو خوب شناختید؛ حالا باید نوع ویدیو رو انتخاب کنیم. اگه مخاطب شما بیشتر جوان هستند تیزرهای انیمیشنی و موشن گرافیک می‌تونه جذاب‌تر باشه. قشر جوان معمولا در بستر فضای مجازی فعالیت بیشتری دارن. پس ساخت تیزر شرکت مهاجرتی در اینستاگرام قطعا می‌تونه جواب‌گو باشه. اما اگه فکر می‌کنید مخاطب شما بیشتر بزرگسال هست، شاید بهتر باشه بستری مثل تلویزیون رو انتخاب کنید. اما خب دسترسی به تلویزیون به شدت پر هزینه است.

  • تعیین مدت زمان و لحن ویدیو

هرچی ویدیو کوتاه‌تر بهتر! هنر شما اینه که بتونید در مدت زمان کوتاه بیشترین تاثیر رو بذارید. چون ویدیوهای طولانی حوصله مخاطب رو سر می‌بره و باعث می‌شه تا انتهای ویدیو رو تماشا نکنه. اگر مخاطب شما نسل جوان هست سعی کنید که لحن صمیمانه‌ای با اون داشته باشید و از حرف‌های رسمی دوری کنید.

  • سناریو نویسی

بدون سناریو ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت مهاجرتی بی‌هدف می‌شه و مخاطب رو به یک نقطه مشخص نمی‌کشونه. سناریو یک دفترچه راهنما است برای اینکه چطور باید ویدیو رو پیش ببریم. با نوشتن یک سناریو جذاب نصف بیشتر راه رو طی کردید پس سعی کنید کار رو به یک سناریو نویس حرفه‌ای بسپارید.

تولید محتوا ویدیویی

بامزه باش تا پولدار شی!

یکی از ویژگی‌هایی که می‌تونه مخاطب رو کاملا به کسب و کار شما جذب کنه، طنز فاخره! اگه بتونید از یک طنز قوی در ساخت ویدیو تبلیغاتی شرکت مهاجرتی استفاده کنید؛ باعث می‌شه حتی اگه کسی قصد مهاجرت هم نداشته باشه بازم به کسب و کار شما جذب بشه و حتی ایده مهاجرت در مغزش جوونه بزنه!

۳ ایده کاربردی برای ساخت تیزر تبلیغاتی مهاجرتی

  • معرفی مسائل حقوقی برای مهاجرت یکی از داغ‌ترین موضوعاتی هست که شما می‌تونید برای ساخت ویدیو تبلیغاتی مهاجرتی ازش استفاده کنید. مثلا اینکه هر کشور برای مهاجرت چه قوانینی داره؟ قطعا این موضوع برای خیلی از افرادی که قصد مهاجرت دارن سواله!‌ پس با ساختن همچین ویدیویی قطعا ویو خیلی بالایی خواهید گرفت.

 

  •  تصمیم به مهاجرت کردن می‌‌شه گفت یکی از سخت‌ترین مراحل مهاجرت به شمار میاد. شاید بهتر باشه یک ویدیو درباره تصمیم‌گیری برای مهاجرت بسازید و مردم رو قانع کنید که چرا باید مهاجرت کنن؟ یادتون باشه که کلام شما می‌تونه حتی افرادی که نمی‌خوان مهاجرت کنن رو هم تحت تاثیر قرار بده. جنبه‌های روانی مهاجرت خیلی مهمه و حتما باید از اون صحبت بشه.

 

  •  به نظر شما بهترین کشور برای مهاجرت کدوم کشوره؟ این سوال یک سوال جنجالی به حساب میاد که به راحتی میشه یک تیزر تبلیغاتی ازش ساخت. در واقع شما با ساخت همچین تیزری، اطلاعات مهمی رو در اختیار فالورها قرار می‌دید که به تبلیغ برندتون کمک می‌کنه.

سخن آخر

حالا دیگه با صفر تا صد تیزر تبلیغاتی مهاجرتی آشنا شدید و دونستید که چقدر می‌تونه در کسب و کار شما اهمیت داشته باشه. برای ساخت کلیپ تبلیغاتی شرکت مهاجرتی کافیه با آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی در ارتباط باشید و صفر تا صد دیجیتال کردن کسب و کار رو به اون بسپارید. همچنین شما عزیزان می توانید به مراجعه به صفحه شرکت تبلیغاتی در مشهد از تمامی خدمات تبلیغات در سطح شهر مشهد مطلع گردید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین