بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی در مشهد

چرا طراحی سایت شرکتی اهمیت دارد؟

فرض کنید که شما صاحب برند خود هستید. شرکت شما یک شرکت بزرگ تولیدی مبلمان و لوازم چوبی است. به نظر شما داشتن یک کاتالوگ حجیم برای پرزنت محصولات شما مناسب است یا داشتن یک وبسایت شرکتی برای نشان دادن نمونه کارهای مختلف؟ وبسایت‌های شرکتی به کمک تمامی کسب و کارها آمدند تا بسیاری از کارها را برای صاحبان شرکت‌ها آسان کنند. در این مقاله به مراحل طراحی سایت شرکتی در مشهد، اهمیت و مزایای سایت‌های شرکتی، اجزای وبسایت‌های شرکتی، مشاوره قبل از طراحی سایت، قیمت سایت‌ها و… می‌پردازیم.

تماس با کوکی

طراحی وبسایت چیست؟

با گسترش عصر دیجیتال و دسترسی آسان و سریع تعداد زیادی از افراد جامعه به تلفن همراه و اینترنت، موتورهای جستجوگر بین دیگران محبوب شدند. امروزه از موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و  یاهو برای سرچ کردن موارد مختلف استفاده می‌شود. سرچ کردن درباره خرید محصولات یا دروه‌های آموزشی مختلف یا سرچ کردن درباره مطالب آموزشی.

طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و شخصی این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق دنیای اینترنت با جمعیت زیادی از کاربران و مشتریان در ارتباط باشید. وبسایت شرکتی با هدف ارائه سرویس‌های همیشه در دسترس پا دنیای وبسایت‌ها گذاشتند. طراحی سایت از طریق از طریق برنامه نویسی یا از طریق سیستم مدیریت محتوایی (CNS) به نام وردپرس امکان پذیر است. وردپرس یک سایت ساز حرفه‌ای است که در آن با استفاده از قالب‌های مختلف می‌توان انواع وبسایت‌ها را طراحی کرد.

وبسایت شرکتی چیست و چه مزایایی دارد؟

وبسایت شرکتی آن دسته از سایت‌هایی است که نشان دهنده یک شرکت مجازی است. هدف اصلی وبسایت‌های شرکتی تبلیغ کلی شرکت است نه تبلیغ یک محصول یا محصولات مختلف. در وبسایت شرکتی کاتالوگ‌های مختلف، خدمات پشتیبانی و توضیحاتی کامل در مورد شرکت و.. وجود دارد. تفاوت اصلی وبسایت‌های شرکتی با وبسایت‌های فروشگاهی و شخصی در این است که در سایت‌های فروشگاهی هدف ارائه کامل محصول و افزایش فروش آنلاین است. در وبسایت‌های فروشگاهی می‌توان فروشی ۲۴ ساعته داشت و تمامی طول شبانه روز به مشتری خدمات داد و با جمع زیادی از کاربران تعامل پیدا کرد. هدف از وبسایت‌های شخصی داشتن یک پرسونال برند یا یک رزومه آنلاین و قوی است که در آن فرد رزومه کاری یا تجربیات فردی خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارد یا در وبسایت خود محصولات خاصی و آموزش‌های مختلفی منتشر می‌کند.

اما هدف در وبسایت‌های شرکتی معرفی کامل شرکت است تا مشتری با با برند آشنا شود و از خدمات اصلی شرکت استفاده کند. طراحی سایت شرکتی در مشهد این امکان را به شما می‌دهد تا کاتالوگی بزرگ و همیشه در دسترس داشته باشید و در اختیار همگان قرار دهید. اما به نظر شما یک وبسایت شرکتی شامل چه اجزایی می‌شود و چرا باید قبل از طراحی وبسایت‌ها مشاوره دریافت کنیم؟

 

مزایای طراحی وبسایت شرکتی در مشهد

از مزایای وبسایت‌های شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 • متناسب با برند شما شخصی سازی شده است: وبسایت‌های شرکتی به گونه‌ای طراحی می‌شوند که ترکیبی از ویژگی‌های خاص شرکت شما باشند. این شخصی سازی شامل لوگو، رنگ، تصاویر و… می‌شود.

 

 • همیشه دردسترس است: برای ارائه خدمات خود و نشان دادن نمونه کارهای شرکت خود نیازی به حضور فیزیکی مشتری در شرکت نیست، بلکه مشتری می‌تواند با بررسی سایت شما اطلاعات کاملی از شرکت شما کسب کند.

 

 • حجم نامحدودی نمونه کار را می‌توان در آن بارگذاری کرد: حتی کاتالوگ‌های بزرگ و حرفه‌ای هم دارای محدودیت حجم هستند و نمی‌توان تعداد زیادی نمونه کار در آن بار گذاری کرد. وبسایت‌های شرکتی کاتالوگ‌هایی آنلاین با حجم نامحدود هستند.

 

 • توضیح کاملی از شرکت در وبسایت وجود دارد: به عنوان یک انسان حتی اگر خیلی به یک مطلب مسلط باشید باز هم ممکن است نکته‌ای را از قلم بیندازید. اما وقتی تمامی اطلاعات شرکت خود را در سایت درج می‌کنید می‌توانید بدون ذره‌ای خطا صفر تا صد آنچه نیاز است مشتری از شرکت شما بداند را داشته باشید و در اختیار او بگذارید. همچنین شما می‌توانید در وبسایت شرکتی خود از راهکارهای خلاقانه‌ای مثل تیزر تبلیغاتی یا موشن گرافیک برای معرفی شرکت خود استفاده کنید.

 

 • قابلیت به روز رسانی دارد: شما می‌توانید با گسترش برند خود وبسایت شرکتی خود را نیز به روز رسانی کنید تا تمامی اطلاعات به صورت به روز شده در دسترس شما و مشتریانتان باشد.

 

 • شرکت خود را بین المللی کنید: با طراحی وبسایت شرکتی چند زبانه می‌توانید تجارت خود را به خارج از مرزها بکشانید.

 

 • گسترش کسب و کار و افزایش فروش: با استفاده از وبسایت‌های شرکتی می‌توانید شرکت خود را به نقاط مختلف جهان معرفی کنید این امر باعث می‌شود که به صورت روز به روز به صورت صعودی فروش خود را بیشتر کنید.

 

 • دیگر محدودیتی برای زمان و مکان نیست: شرکت شما می‌تواند ۲۴ ساعت شبانه روز باز باشد و مشتریان از شرکت دیدن کنند. حتی برای داشتن یک شرکت نیاز به فضای فیزیکی ندارید و می‌توانید در بستر دنیای آنلاین صاحب شرکت خود باشید.

 

امکانات سایت شرکتی در مشهد

امکانات سایت شرکتی در مشهد

قبل تر با این پرسش مواجه شدیم که چرا در طراحی سایت شرکتی در مشهد نیاز به مشاوره داریم؟ مشاوره با افراد متخصص در این حوزه مانند طراحان سایت یا افرادی که خود صاحبان سایت‌های شرکتی هستند به ما کمک می‌کند تا دیدی بهتر نسب به شرکت خود در حوزه‌های دیجیتال داشته باشیم. مشاوره به ما کمک می‌کند تا بیزینس خود را به خوبی تحلیل کرده و بخش‌های مورد نیاز را در وبسایت شناسایی و طراحی کنیم. مشاوره پیش از طراحی سایت به ما کمک می‌کند تا دیدی وسیع‌تر نسبت به وبسایت شرکتی خود داشته باشیم و دقیقا بدانیم چه می‌خواهیم و چگونه می‌توانیم آن را مدیریت کنیم.

صفحه درباره ما و توضیح خدمات:

مهم‌ترین بخش وبسایت‌های شرکتی مربوط به صفحه درباره ما است. زیرا در این صفحه مشتری به دنبال پاسخ بسیاری از سوالات خود می‌گردد. سوالاتی مثل این موارد که شرکت ما در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کند؟ در کجا واقع شده است؟ چه راه‌های ارتباطی دارد؟ در حال حاضر چند نیرو دارد؟ ارفاد با چه تخصصی در این شرکت کار می‌کنند؟ شرکت چند سال عمر دارد؟ محصولات فیزیکی یا خدمات شرکت چیست؟ و ….

صفحه نمونه کارها:

بعد از آشنایی کلی مشتری با شرکت، قدم دوم این است که کاتالوگی کامل از نمونه کارها داشته باشیم تا کیفیت خدمات ما را نیز بررسی کنید. ارائه نمونه کار در وبسایت‌های شرکتی نشانه حرفه‌ای بودن در کار است و باعث ایجاد احساس اعتماد در مشتری می‌شود.

صفحه محصولات:

در این صفحه محصولات شرکت با تمام ویژگی‌ها و قیمت گذاشته می‌شود تا در صورت تمایل مشتری از محصولات ما خریداری کند. همچنین مهم است در این صفحه بتوان به راحتی ثبت سفارش کرد و به پرداخت به موقع مشتری کمک کرد.

پشتیبانی و ارتباط با مشتریان:

صفحه پشتیبانی اصلی‌ترین نقطه تعامل شما به مشتری است، از این رو این مورد می‌تواند امری مهم باشد و نیاز به پشتیبانی ۲۴ داشته باشد. وقتی در اختیار مشتری راه‌های ارتباطی ساده و متنوع‌ای را قرار می‌دهیم در مشتری تجربه خریدی متفاوت خلق می‌شود، تجربه‌ای مثبت که او را به یک مشتری دائمی تبدیل می‌کند.

صفحه گالری:

اگر شرکت شما دارای فضای فیزیکی است و تعدادی سرمایه انسانی در شرکت خود دارید، با ثبت عکس از فضای شرکت و انسان‌ها و قرار دادن آن‌ها در صفحه گالری شرکت در مشتری اعتماد را تثبیت کنید. همچنین از طریق این کار می‌تواند به تقویت برند کار فرمایی خود کمک کنید.

بخش نظرات دیگران و امتیاز دهی:

اینکه شما اجازه می‌دهید درمورد شرکت شما نظر بدهند و نظرات را به اشتراک می‌رسانید می‌تواند باعث تواضع شما در مقابل مشتری بشود. پس سعی کنید همیشه صفحه یا فضایی را برای ثبت نظر سنجی داشته باشید.

لوگو و جذابیت‌های بصری: یکی از مهم‌ترین اجزای طراحی سایت شرکتی در مشهد لوگو یا نماد همان شرکت است، همچنین برای زیبایی بصری مهم که یک رنگ خاص را برای شرکت خود انتخاب کنید و با لوگوی خود شخصی سازی کنید.

۹ ویژگی و امکانات وبسایت شرکتی

 1. طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) جهت نمایش صحیح سایت در تمامی دستگاه‌ها
 2. صفحه درباره ما
 3. صفحه ارتباط با شرکت
 4. ارتباط با مشتریان
 5. گالری تصاویر و راهنمای استفاده از محصولات
 6. بخش امتیازدهی به شرکت
 7. بخش مربوط به پرسش و سوالات مشتریان
 8. پشتیبانی مشتریان بصورت آنلاین
 9. صفحه مخصوص سفارش گیری و محاسبه قیمت محصولات

سخن آخر

با توسعه روزانه علم و حتی هوش مصنوعی عقب ماندن در دنیای کسب و کارهای آنلاین حماقتی بزرگ است. وبسایت‌های شرکتی به تبلیغ شرکت و محصولات و خدمات آن کمک می‌کنند، وبسایت شرکتی نیاز رشد هر شرکت است. پس همین الان با آژانس ما (آژانس دیجیتال مارکتینگ کوکی) ارتباط بگیرید و یک طراحی سایت شرکتی در مشهد با کیفیت بالا داشته باشید. با سپردن کار به افراد حرفه‌ای در این حوزه با کمترین قیمت بهترین سایت شرکتی را دریافت کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Ali Rahmani

من فقط دنبال نشون دادن این هستم که به کسب و کار ها نشون بدم که تکنولوژی همه چیز رو آسون کرده حتی بازاریابی و درآمد زایی شما رو :)

فهرست مطالب

2 پاسخ

 1. ما برای طراحی سایت برای شرکت خودمون میخوایم اقدام کنیم.به نظر شما طراحی سایت به صورت کد نویسی باشه یا با وردپرس طراحی بشه ممنون

  1. جناب محمدی عزیز
   پیشنهاد ما با توجه به کم هزینه تر شدن پروژه و تسریع در زمان استفاده از وردپرس است. که گزینه ای عالی برای طراحی وبسایت شرکتی در مشهد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

ما با ❤️ کنارتونیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
× پشتیبانی آنلاین